Gå til hovedindhold

Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm udløb og 2 sideindløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499105025
Pris fra 578 krtil 779 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm udløb og 2 sideindløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 578 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blcher Square gulvaflb 145 x 145 mm (110 mm) - til beton og fliser
578 kr
Til butik
Blcher Square gulvaflb 145 x 145 mm (110 mm) - til beton og fliser billede

Produktspecifikationer

Mærke: Blcher
Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Gulvaflb Standard aflb
EAN: 5705499105025
Varenr.: 153333416
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Squre afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
579 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 110 mm afløbsskål til beton, med studs, lodret
614,91 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Squre afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
615 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher 110 mm afløbsskål til beton, med studs, lodret
615 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher boligafløb 110/32/40 VL til beton
625 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm udløb og 2 sideindløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål
682,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm udløb og 2 sideindløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål
686 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Squre afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm udløb og 2 sideindløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm udløb og 2 sideindløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK578 kr578 krKøb
2LavprisVVS579 kr579 krKøb
3EL-GROSSISTEN614,91 kr614,91 krKøb
4BilligVVS DK615 kr615 krKøb
5CS MEGASTORE DK615 kr654 krKøb
6Proshop DK625 kr664 krKøb
7vvsfittings.dk682,5 kr682,5 krKøb
8Elvvs.dk686 kr686 krKøb
9CompletVVS779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm udløb og 2 sideindløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm udløb og 2 sideindløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål i 179 dage. Laveste pris i perioden er 572 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 594 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 581 kr.

Den nuværende pris på 578 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm udløb og 2 sideindløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm udløb og 2 sideindløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026578 kr1 kr (0%)
29. maj 2026579 kr14 kr (2%)
25. maj 2026593 kr1 kr (0%)
23. maj 2026594 kr1 kr (0%)
12. maj 2026593 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026594 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026593 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026592 kr5 kr (1%)
31. mar. 2026587 kr5 kr (1%)
11. mar. 2026582 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret