Gå til hovedindhold

Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499105520
Pris fra 659 krtil 969 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 659 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blcher Square gulvaflb 145 x 145 mm (110 mm) - til beton og fliser
659 kr
Til butik
Blcher Square gulvaflb 145 x 145 mm (110 mm) - til beton og fliser billede

Produktspecifikationer

Mærke: Blcher
Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Gulvaflb Standard aflb
EAN: 5705499105520
Varenr.: 153584116
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
659 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher 110 mm afløbsskål til smøremembran, uden studs, lodret
670 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 110 mm afløbsskål til smøremembran, uden studs, lodret
676,71 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
699 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål
751,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål
772 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
969 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK659 kr659 krKøb
2LavprisVVS659 kr659 krKøb
3CS MEGASTORE DK670 kr709 krKøb
4EL-GROSSISTEN676,71 kr676,71 krKøb
5CompletVVS699 kr699 krKøb
6vvsfittings.dk751,25 kr751,25 krKøb
7Elvvs.dk772 kr772 krKøb
8BilligVVS DK969 kr969 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål i 130 dage. Laveste pris i perioden er 638 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 666 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 657 kr.

Den nuværende pris på 659 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026659 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026660 kr5 kr (1%)
23. apr. 2026665 kr5 kr (1%)
24. mar. 2026660 kr6 kr (1%)
23. mar. 2026666 kr6 kr (1%)
20. feb. 2026660 kr16 kr (2%)
17. feb. 2026644 kr6 kr (1%)
24. jan. 2026638 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret