Gå til hovedindhold

Blücher Square gulvafløb med lodret 110 mm udløb. Beton og fliser. Rustfrit stål

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499104981
Pris fra 361 krtil 489 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 128 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Square gulvafløb med lodret 110 mm udløb. Beton og fliser. Rustfrit stål og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 361 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blcher Square gulvaflb 145 x 145 mm (110 mm) - til beton og fliser
361 kr
Til butik
Blcher Square gulvaflb 145 x 145 mm (110 mm) - til beton og fliser billede

Produktspecifikationer

Mærke: Blcher
Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Gulvaflb Standard aflb
EAN: 5705499104981
Varenr.: 153333116
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
361 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 110 mm afløbsskål til beton, uden studs, lodret
375,33 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher 110 mm afløbsskål til beton, uden studs, lodret
385 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square gulvafløb med lodret 110 mm udløb. Beton og fliser. Rustfrit stål
388 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
389 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Square gulvafløb med lodret 110 mm udløb. Beton og fliser. Rustfrit stål
420 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Square gulvafløb med lodret 110 mm udløb. Beton og fliser. Rustfrit stål
424 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret 110 mm udløb. Beton og fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret 110 mm udløb. Beton og fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK361 kr361 krKøb
2LavprisVVS361 kr361 krKøb
3EL-GROSSISTEN375,33 kr375,33 krKøb
4CS MEGASTORE DK385 kr424 krKøb
5Proshop DK388 kr427 krKøb
6BilligVVS DK389 kr389 krKøb
7vvsfittings.dk420 kr420 krKøb
8Elvvs.dk424 kr424 krKøb
9CompletVVS489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Square gulvafløb med lodret 110 mm udløb. Beton og fliser. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Square gulvafløb med lodret 110 mm udløb. Beton og fliser. Rustfrit stål i 141 dage. Laveste pris i perioden er 334 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 372 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 361 kr.

Den nuværende pris på 361 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret 110 mm udløb. Beton og fliser. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret 110 mm udløb. Beton og fliser. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026361 kr1 kr (0%)
12. maj 2026362 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026363 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026362 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026364 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026365 kr3 kr (1%)
3. apr. 2026362 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026363 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026364 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026365 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret