Gå til hovedindhold

Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål

BlücherSanitetEAN: 5705499104905
Pris fra 661 krtil 829 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 168 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 661 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål
661 kr
Til butik
Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål billede

Produktinformation

Justerbart boligafløb SQUARE. Gulv: beton og fliser Ramme: 145x145 mm Udløb: Ø110 mm, lodret Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Til beton & fliser, uden membran
EAN: 5705499104905
Varenr.: 37592
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 110 mm afløbsskål til beton, uden studs, lodret, flex
685,86 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher 110 mm afløbsskål til beton, uden studs, lodret, flex
691 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blcher Square gulvaflb 145 x 145 mm (110 mm) - til beton og fliser
704 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher justerbar boligafløb 110 mm LL til beton
704 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål
761,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
769 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
819 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk661 kr661 krKøb
2EL-GROSSISTEN685,86 kr685,86 krKøb
3CS MEGASTORE DK691 kr730 krKøb
4WATTOO.DK704 kr704 krKøb
5Proshop DK704 kr743 krKøb
6vvsfittings.dk761,25 kr761,25 krKøb
7CompletVVS769 kr769 krKøb
8LavprisVVS819 kr819 krKøb
9BilligVVS DK829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål i 180 dage. Laveste pris i perioden er 639 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 692 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 659 kr.

Den nuværende pris på 661 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026661 kr24,86 kr (4%)
28. maj 2026685,86 kr24,86 kr (4%)
25. maj 2026661 kr24,86 kr (4%)
24. maj 2026685,86 kr23,86 kr (4%)
23. maj 2026662 kr1 kr (0%)
12. maj 2026661 kr1 kr (0%)
6. maj 2026662 kr29 kr (4%)
5. maj 2026691 kr29 kr (4%)
29. apr. 2026662 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026661 kr30 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret