Gå til hovedindhold

Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499105360
Pris fra 843 krtil 1.199 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 356 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 843 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
-13%843 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm billede

Produktinformation

Blücher boligafløb med lodret udløb til beton- og klinkegulve. DataUdløb: Ø110 mmMembran: SmøremembranSideindløb: 0 stk.Ramme: Kvadratisk Bemærk: Vandlås medfølger ikke og skal bestilles seperat.

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Afløb
EAN: 5705499105360
Varenr.: 153585116
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher boligafløb 110 mm LL justerbar/fl
888 kr
Til butik
Blücher boligafløb 110 mm LL justerbar/fl billede

Produktinformation

JUSTERBART BOLIGAFLØB SQUARE- Gulv: beton og fliser- Smøremembran, Ramme: 145x145mm- Udløb: Ø110mm, lodret- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301 Tekniske specifikationer: Bredde (mm): 250Højde (mm): 245Vægt (kg): 1,50Længde (mm): 250

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 350.300.110
EAN: 5705499105360
Varenr.: 2901171
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 110 mm afløbsskål til smøremembran, uden studs, lodret
891,36 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square rustfri afløbsskål til betongulve/smøremembran - Ø110 mm lodret udløb uden sideindløb
900 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål
1.002,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
1.035 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afløbsskål ø110mm lodret smøremembran
1.065 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS843 kr843 krKøb
2Proshop DK888 kr927 krKøb
3EL-GROSSISTEN891,36 kr891,36 krKøb
4CS MEGASTORE DK900 kr939 krKøb
5vvsfittings.dk1.002,5 kr1.002,5 krKøb
6BilligVVS DK1.035 kr1.035 krKøb
7MaintainIt1.065 kr1.065 krKøb
8CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål i 171 dage. Laveste pris i perioden er 843 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 888 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 877 kr.

Den nuværende pris på 843 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026843 kr45 kr (5%)
9. apr. 2026888 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026887 kr4 kr (0%)
20. jan. 2026883 kr1 kr (0%)
27. dec. 2025882 kr2 kr (0%)
23. dec. 2025880 kr2 kr (0%)
21. dec. 2025882 kr20 kr (2%)
15. dec. 2025862 kr20 kr (2%)
14. dec. 2025882 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret