Gå til hovedindhold

Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb og 3 sideindløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499105407
Pris fra 1.073 krtil 1.383,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 310,75 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb og 3 sideindløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1073 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
-11%1.073 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm billede

Produktinformation

Blücher boligafløb med lodret udløb til beton- og klinkegulve. DataUdløb: Ø110 mmMembran: SmøremembranSideindløb: 3 stk. (Ø32/40 mm)Ramme: Kvadratisk Bemærk: Vandlås medfølger ikke og skal bestilles seperat.

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Afløb
EAN: 5705499105407
Varenr.: 153585316
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square boligafløb 110/Ø32/40 mm justerbar
1.152 kr
Til butik
Blücher Square boligafløb 110/Ø32/40 mm justerbar billede

Produktinformation

Justerbart boligafløb SQUARE. Med sideindløb. Gulv: beton og fliser. Smøremembran. Ramme: 145 x 145 mm. Udløb: Ø110 mm. Lodret. Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301. Tekniske specifikationer: Bredde (mm): 250Højde (mm): 245Vægt (kg): 1,80Længde (mm): 250

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 351.300.110
EAN: 5705499105407
Varenr.: 2901169
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 110 mm afløbsskål til smøremembran, med studs, lodret
1.156,86 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål til betongulve/smøremembran - Ø110 mm lodret udløb med sideindløb
1.196 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
1.199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
1.215 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb og 3 sideindløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål
1.301,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afløbsskål ø110mm lodret smøremembran
1.383,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb og 3 sideindløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb og 3 sideindløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.073 kr1.073 krKøb
2Proshop DK1.152 kr1.152 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.156,86 kr1.156,86 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.196 kr1.196 krKøb
5CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
6BilligVVS DK1.215 kr1.215 krKøb
7vvsfittings.dk1.301,25 kr1.301,25 krKøb
8MaintainIt1.383,75 kr1.383,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb og 3 sideindløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb og 3 sideindløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål i 162 dage. Laveste pris i perioden er 1.049 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 1.190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.116 kr.

Den nuværende pris på 1.073 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb og 3 sideindløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø110 mm afløb og 3 sideindløb samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.073 kr79 kr (7%)
1. jun. 20261.152 kr78 kr (7%)
29. maj 20261.074 kr15 kr (1%)
27. maj 20261.089 kr63 kr (5%)
26. maj 20261.152 kr63 kr (6%)
23. maj 20261.089 kr63 kr (5%)
22. maj 20261.152 kr63 kr (6%)
10. maj 20261.089 kr63 kr (5%)
17. apr. 20261.152 kr38 kr (3%)
11. feb. 20261.190 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret