Gå til hovedindhold

Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø75 mm i længde 500 mm - AISI304/EN1.4301

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499400380
Pris fra 174,05 krtil 295 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 120,95 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø75 mm i længde 500 mm - AISI304/EN1.4301 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174.05 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LIGE RØR Ø75X500MM AISI304/EN1.4301
174,05 kr
Til butik
LIGE RØR Ø75X500MM AISI304/EN1.4301 billede

Produktinformation

LIGE RØR MED EN MUFFE -Længde: 500 mm -Diameter: Ø75 mm -Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
EAN: 5705499400380
Varenr.: 15844059283791
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø75 mm i længde 500 mm - AISI304/EN1.4301
177 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher afløbsrør 75X500 mm muffe rustfri
177 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
EuroPipe rustfri (AISI 304) aflbsrr 75 mm - lngde 500 mm
187 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lige rør ø75x500mm aisi304/en1.4301
211,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsrør, Ø75 mm, 500 mm, rustfrit stål
269 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsrør, Ø75 mm, 500 mm, rustfrit stål
295 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø75 mm i længde 500 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø75 mm i længde 500 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN174,05 kr174,05 krKøb
2CS MEGASTORE DK177 kr216 krKøb
3Proshop DK177 kr216 krKøb
4WATTOO.DK187 kr187 krKøb
5MaintainIt211,25 kr211,25 krKøb
6LavprisVVS269 kr269 krKøb
7BilligVVS DK295 kr295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø75 mm i længde 500 mm - AISI304/EN1.4301

PriceData har fulgt prisen på Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø75 mm i længde 500 mm - AISI304/EN1.4301 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 173,75 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 174,05 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø75 mm i længde 500 mm - AISI304/EN1.4301. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø75 mm i længde 500 mm - AISI304/EN1.4301 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026174,05 kr2,95 kr (2%)
23. maj 2026177 kr2,95 kr (2%)
10. maj 2026174,05 kr2,95 kr (2%)
7. maj 2026177 kr3 kr (2%)
27. apr. 2026174 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026175 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026176 kr4 kr (2%)
2. mar. 2026180 kr4 kr (2%)
30. jan. 2026176 kr2,25 kr (1%)
6. jan. 2026173,75 kr1,25 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret