Gå til hovedindhold

Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 2000 mm - AISI304/EN1.4301

BlücherSanitetEAN: 5705499400687
Pris fra 399,14 krtil 737 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 337,86 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 2000 mm - AISI304/EN1.4301 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399.14 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ø 50 x 2000 mm Rør rustfri AISI304/EN1.4301 BLÜCHER
399,14 kr
Til butik
Ø 50 x 2000 mm Rør rustfri AISI304/EN1.4301 BLÜCHER billede

Produktinformation

LIGE RØR MED EN MUFFE -Længde: 2000 mm -Diameter: Ø50 mm -Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
EAN: 5705499400687
Varenr.: 15844066722127
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher EuroPipe afløbsrør 50 mm, 2000 mm. Rustfrit stål
428,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsrør 50 mm, 2000 mm. Rustfrit stål
452 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lige rør ø50x2000mm aisi304/en1.4301
482,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, rustfrit stål
599 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, rustfrit stål
655 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 2000 mm - AISI304/EN1.4301
694 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher afløbsrør 50X2000 mm muffe rustfri
737 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 2000 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 2000 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN399,14 kr399,14 krKøb
2vvsfittings.dk428,75 kr428,75 krKøb
3Elvvs.dk452 kr452 krKøb
4MaintainIt482,5 kr482,5 krKøb
5LavprisVVS599 kr599 krKøb
6BilligVVS DK655 kr655 krKøb
7CS MEGASTORE DK694 kr893 krKøb
8Proshop DK737 kr947 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 2000 mm - AISI304/EN1.4301

PriceData har fulgt prisen på Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 2000 mm - AISI304/EN1.4301 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 398,75 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 422 kr.

Den nuværende pris på 399,14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 2000 mm - AISI304/EN1.4301. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 2000 mm - AISI304/EN1.4301 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026399,14 kr18,86 kr (5%)
23. maj 2026418 kr18,86 kr (5%)
10. maj 2026399,14 kr29,61 kr (7%)
24. apr. 2026428,75 kr7,8 kr (2%)
23. apr. 2026436,55 kr7,8 kr (2%)
28. mar. 2026428,75 kr7,8 kr (2%)
27. mar. 2026436,55 kr7,8 kr (2%)
22. mar. 2026428,75 kr7,8 kr (2%)
21. mar. 2026436,55 kr7,8 kr (2%)
6. mar. 2026428,75 kr7,8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret