Gå til hovedindhold

Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 150 mm - AISI304/EN1.4301

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499400205
Pris fra 81 krtil 145 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 150 mm - AISI304/EN1.4301 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 150 mm - AISI304/EN1.4301
81 kr
Til butik
Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 150 mm - AISI304/EN1.4301 billede

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Rustfrit afløb
Farve: 1
Artikel nr.: 811.015.050
EAN: 5705499400205
Varenr.: 3329734
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher afløbsrør 50X150 mm muffe rustfri
81 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher EuroPipe afløbsrør 50 mm, 150 mm. Rustfrit stål
85 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LIGE RØR Ø50X150MM AISI304/EN1.4301
86,6 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
EuroPipe rustfri (AISI 304) aflbsrr 50 mm - lngde 150 mm
88 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lige rør ø50x150mm aisi304/en1.4301
95 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsrør, Ø50 mm, 150 mm, rustfrit stål
129 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsrør, Ø50 mm, 150 mm, rustfrit stål
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 150 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 150 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK81 kr120 krKøb
2Proshop DK81 kr120 krKøb
3vvsfittings.dk85 kr85 krKøb
4EL-GROSSISTEN86,6 kr86,6 krKøb
5WATTOO.DK88 kr88 krKøb
6MaintainIt95 kr95 krKøb
7LavprisVVS129 kr129 krKøb
8BilligVVS DK145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 150 mm - AISI304/EN1.4301

PriceData har fulgt prisen på Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 150 mm - AISI304/EN1.4301 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 85,56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 150 mm - AISI304/EN1.4301. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 150 mm - AISI304/EN1.4301 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 202681 kr4 kr (5%)
28. mar. 202685 kr
27. mar. 202685,56 kr
22. mar. 202685 kr
21. mar. 202685,56 kr
6. mar. 202685 kr
5. mar. 202685,56 kr
2. mar. 202685 kr2 kr (2%)
6. feb. 202683 kr
30. jan. 202682,5 kr3,75 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret