Gå til hovedindhold

Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 250 mm - AISI304/EN1.4301

BlücherSanitetEAN: 5705499400281
Pris fra 105,38 krtil 180 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 74,62 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 250 mm - AISI304/EN1.4301 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105.38 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LIGE RØR Ø50X250MM AISI304/EN1.4301
105,38 kr
Til butik
LIGE RØR Ø50X250MM AISI304/EN1.4301 billede

Produktinformation

LIGE RØR MED EN MUFFE -Længde: 250 mm -Diameter: Ø50 mm -Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
EAN: 5705499400281
Varenr.: 15844066165071
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 250 mm - AISI304/EN1.4301
107 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher afløbsrør 50X250 mm muffe rustfri
107 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher EuroPipe afløbsrør 50 mm, 250 mm. Rustfrit stål
113,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
EuroPipe rustfri (AISI 304) aflbsrr 50 mm - lngde 250 mm
118 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lige Rør Ø50X250Mm Aisi304/En1.4301
124,05 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lige rør ø50x250mm aisi304/en1.4301
128,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsrør, Ø50 mm, 250 mm, rustfrit stål
149 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsrør, Ø50 mm, 250 mm, rustfrit stål
165 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsrør 50 mm, 250 mm. Rustfrit stål
180 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 250 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 250 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN105,38 kr105,38 krKøb
2CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
3Proshop DK107 kr146 krKøb
4vvsfittings.dk113,75 kr113,75 krKøb
5WATTOO.DK118 kr118 krKøb
6Billigelogvvs.dk124,05 kr124,05 krKøb
7MaintainIt128,75 kr128,75 krKøb
8LavprisVVS149 kr149 krKøb
9BilligVVS DK165 kr165 krKøb
10Elvvs.dk180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 250 mm - AISI304/EN1.4301

PriceData har fulgt prisen på Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 250 mm - AISI304/EN1.4301 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 105,38 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 105,38 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 250 mm - AISI304/EN1.4301. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Blücher rustfri lige rør med muffe - Ø50 mm i længde 250 mm - AISI304/EN1.4301 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026105,38 kr1,62 kr (2%)
23. maj 2026107 kr1,62 kr (2%)
10. maj 2026105,38 kr1,62 kr (2%)
22. apr. 2026107 kr6 kr (5%)
2. mar. 2026113 kr5 kr (5%)
30. jan. 2026108 kr1,75 kr (2%)
23. jan. 2026106,25 kr
16. jan. 2026106 kr
15. jan. 2026106,25 kr
12. jan. 2026106 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret