Gå til hovedindhold

Black & Decker BLACK+DECKER DustBuster Flexi PD1820LF - Støvsuger - håndmodel - uden pose - mørk titanium/krom

Black & DeckerEAN: 5035048458648
Pris fra 648 krtil 859 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 640 kr 27. mar.

Sammenlign priser på BLACK+DECKER DustBuster Flexi PD1820LF - Støvsuger - håndmodel - uden pose - mørk titanium/krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 648 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DustBuster Flexi
648 kr
Til butik
Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DustBuster Flexi billede

Produktinformation

Støvsuger, håndmodel, uden pose, dark titanium/chrome

Produktspecifikationer

Kategori: Haandstoevsuger
Artikel nr.: PD1820LF-QW
EAN: 5035048458648
Varenr.: 2646738
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER DustBuster Flexi PD1820LF Støvsuger 25W 0.56liter Mørk titanium/krom
743 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndstøvsuger Black & Decker PD1820LF - posefri, sort/krom
-3%839 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndstøvsuger Black & Decker PD1820LF - posefri, sort/krom billede

Produktinformation

Fordele ved håndstøvsuger til hurtig rengøringGør den daglige oprydning lettere med Black & Decker PD1820LF. Den kompakte, posefri håndstøvsuger er ideel til krummer i køkkenet, bilen eller trange steder i hjemmet. En fleksibel slange og praktiske mundstykker gør det let at komme til i hjørner, sprækker og mellem møbler.Effektiv posefri ydelseDen cycloniske snavseparation og 18 V Li-Ion-batteri leverer stabil sugekraft til tør rengøring. Med 0,56 l beholder, 25 AW sugekraft og op til 15 minutters driftstid klarer du hurtigt de fleste småopgaver. Opladning tager 4 timer.Designet til hverdagenPD1820LF vejer kun 1,47 kg og har indikator for lavt batteri samt aftageligt filter. Den medfølgende fugemundstykke og børstemundstykke hjælper med alt fra paneler til bilkabine.Støvbeholder: PosefriFarve: Sort/kromKapacitet for tørt snavs: 0,56 lBatteri: Lithium-Ion, 18 VDriftstid: 15 minOpladningstid: 4 tSugekraft: 25 AWLuftstrøm: 1 062 l/minRengøringstype: TørSnavsseparation: CyclonicFilter: AftageligtVægt: 1,47 kgFleksibel slange: JaTilbehør: Børstemundstykke, fugemundstykke...

Produktspecifikationer

Kategori: Støvsugere
Vægt: 3.31g
EAN: 5035048458648
Varenr.: 1929823
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER DustBuster Flexi PD1820LF - Støvsuger - håndmodel - uden pose - mørk titanium/krom
851 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndstøvsuger Black & Decker PD1820LF - posefri, sort/krom
-3%859 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER DustBuster Flexi PD1820LF - Støvsuger - håndmodel - uden pose - mørk titanium/krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER DustBuster Flexi PD1820LF - Støvsuger - håndmodel - uden pose - mørk titanium/krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK648 kr687 krKøb
2CompuMail DK743 kr743 krKøb
3Boligcenter DK839 kr839 krKøb
4CS MEGASTORE DK851 kr890 krKøb
5Vivas DK859 kr938 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER DustBuster Flexi PD1820LF - Støvsuger - håndmodel - uden pose - mørk titanium/krom

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER DustBuster Flexi PD1820LF - Støvsuger - håndmodel - uden pose - mørk titanium/krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 640 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 1.228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 715 kr.

Den nuværende pris på 648 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for BLACK+DECKER DustBuster Flexi PD1820LF - Støvsuger - håndmodel - uden pose - mørk titanium/krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for BLACK+DECKER DustBuster Flexi PD1820LF - Støvsuger - håndmodel - uden pose - mørk titanium/krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026648 kr3 kr (0%)
22. maj 2026645 kr3 kr (0%)
21. maj 2026648 kr3 kr (0%)
14. maj 2026645 kr3 kr (0%)
9. maj 2026648 kr3 kr (0%)
2. maj 2026645 kr3 kr (0%)
1. maj 2026648 kr3 kr (0%)
30. apr. 2026645 kr3 kr (0%)
27. apr. 2026648 kr3 kr (0%)
24. apr. 2026645 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret