Gå til hovedindhold

Black & Decker BLACK+DECKER DustBuster NVC215W - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - Alaska-blå

Black & DeckerVand- og støvsugereEAN: 5035048698051
Pris fra 217 krtil 349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 132 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLACK+DECKER DustBuster NVC215W - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - Alaska-blå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Håndstøvsuger NVC215W Håndstøvsuger 7.2V
217 kr
Til butik
Black & Decker Håndstøvsuger NVC215W Håndstøvsuger 7.2V billede

Produktinformation

Støvsuger, håndmodel, uden pose, ledningsfri, Alaska blue

Produktspecifikationer

Kategori: Haandstoevsuger
Artikel nr.: NVC215W
EAN: 5035048698051
Varenr.: 2798677
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER DustBuster NVC215W - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - Alaska-blå
236 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER DustBuster NVC215W Støvsuger 15.5W 0.385liter Alaska-blå
254 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndstøvsuger Black+Decker DustBuster NVC215W, ledningsfri, Alaska-blå
309 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndstøvsuger Black+Decker DustBuster NVC215W, ledningsfri, Alaska-blå
329 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BLACK+DECKER DustBuster NVC215W Støvsuger 15.5W 0.385liter Alaska-blå
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER DustBuster NVC215W - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - Alaska-blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER DustBuster NVC215W - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - Alaska-blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK217 kr256 krKøb
2CS MEGASTORE DK236 kr275 krKøb
3CompuMail DK254 kr254 krKøb
4Boligcenter DK309 kr309 krKøb
5Vivas DK329 kr398 krKøb
6Ultrashop349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER DustBuster NVC215W - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - Alaska-blå

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER DustBuster NVC215W - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - Alaska-blå i 159 dage. Laveste pris i perioden er 217 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 336 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for BLACK+DECKER DustBuster NVC215W - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - Alaska-blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for BLACK+DECKER DustBuster NVC215W - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - Alaska-blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026217 kr94 kr (30%)
21. maj 2026311 kr12 kr (4%)
20. maj 2026299 kr15 kr (5%)
18. maj 2026314 kr15 kr (5%)
17. maj 2026299 kr1 kr (0%)
16. maj 2026298 kr25 kr (9%)
15. maj 2026273 kr14 kr (5%)
6. maj 2026259 kr1 kr (0%)
4. maj 2026258 kr3 kr (1%)
3. maj 2026261 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret