Gå til hovedindhold

Black & Decker DustBuster Auto ADV1200 Støvsuger 12W 0.61liter Rød/grå

Black & DeckerVand- og støvsugereEAN: 5035048617441
Pris fra 228 krtil 329 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 205 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Black & Decker DustBuster Auto ADV1200 Støvsuger 12W 0.61liter Rød/grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Black & Decker DustBuster Auto ADV1200 Støvsuger 12W 0.61liter Rød/grå
228 kr
Til butik
Black & Decker DustBuster Auto ADV1200 Støvsuger 12W 0.61liter Rød/grå billede

Produktinformation

Black & Decker DustBuster Auto ADV1200 - Støvsuger - håndmodel - uden pose - rød/grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ADV1200
EAN: 5035048617441
Varenr.: 995966073
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Støvsuger ADV 1200
243 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndstøvsuger til bil Black & Decker ADV1200 - grå/rød, posefri
-3%309 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndstøvsuger til bil Black & Decker ADV1200 - grå/rød, posefri billede

Produktinformation

Fordele ved håndstøvsuger til bilHold bilen ren på få minutter med Black & Decker ADV1200. Den posefri håndstøvsuger er skabt til hurtig og effektiv tør rengøring af kabinen. Den lange ledning giver god rækkevidde, og det medfølgende bilstik gør den ideel til brug i bilen - perfekt til krummer, sand og småsten på sæder og måtter.Praktisk og brugervenligMed en støvbeholder på 0,61 l kan du støvsuge længe ad gangen uden skift af pose. Det bløde greb ligger komfortabelt i hånden, mens fugemundstykket hjælper dig ind i smalle sprækker. Der følger desuden børstemundstykke og opbevaringstaske med, så du nemt kan have den i bagagerummet.Til dig der vil gøre rent undervejsADV1200 arbejder med 12 V via bilens strømudtag og leverer en luftstrøm på 1.053 l/min til daglig bilpleje. Vælg en enkel løsning, der gør det let at holde interiøret pænt mellem de store rengøringer.Rengøringstype: TørStøvbeholder: PosefriKapacitet: 0,61 lSpænding: 12 VLuftstrøm: 1.053 l/minLedningslængde: 5 mFarve: Grå/rødBlødt greb: JaMedfølger: Børstemundstykke, fugemundstykke, bilstik, opbevaringstaskeAdvarsel: Må ikke bruges i fugtige forhold eller på våde overflader...

Produktspecifikationer

Kategori: Støvsugere
Vægt: 2.7g
EAN: 5035048617441
Varenr.: 1885237
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Black & Decker DustBuster Auto ADV1200 Støvsuger 12W 0.61liter Rød/grå
319 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndstøvsuger til bil Black & Decker ADV1200 - grå/rød, posefri
-3%329 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker DustBuster Auto ADV1200 Støvsuger 12W 0.61liter Rød/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker DustBuster Auto ADV1200 Støvsuger 12W 0.61liter Rød/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK228 kr228 krKøb
2Proshop DK243 kr282 krKøb
3Boligcenter DK309 kr309 krKøb
4Ultrashop319 kr319 krKøb
5Vivas DK329 kr408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker DustBuster Auto ADV1200 Støvsuger 12W 0.61liter Rød/grå

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker DustBuster Auto ADV1200 Støvsuger 12W 0.61liter Rød/grå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 205 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Black & Decker DustBuster Auto ADV1200 Støvsuger 12W 0.61liter Rød/grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Black & Decker DustBuster Auto ADV1200 Støvsuger 12W 0.61liter Rød/grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026228 kr9 kr (4%)
23. maj 2026219 kr15 kr (6%)
20. maj 2026234 kr9 kr (4%)
14. maj 2026243 kr9 kr (4%)
13. maj 2026252 kr46 kr (15%)
12. maj 2026298 kr20 kr (7%)
10. maj 2026278 kr26 kr (10%)
9. maj 2026252 kr26 kr (9%)
5. maj 2026278 kr1 kr (0%)
3. maj 2026279 kr19 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret