Gå til hovedindhold

Black & Decker BLACK+DECKER DustBuster NVC115JL-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - hvid

Black & DeckerVand- og støvsugereEAN: 5035048697955
Pris fra 167 krtil 289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLACK+DECKER DustBuster NVC115JL-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER NVC115JL Støvsuger 8W 0.325liter Hvid
167 kr
Til butik
BLACK+DECKER NVC115JL Støvsuger 8W 0.325liter Hvid billede

Produktinformation

BLACK+DECKER NVC115JL - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NVC115JL
EAN: 5035048697955
Varenr.: 996693297
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER DustBuster NVC115JL-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - hvid
206 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DustBuster
206 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndstøvsuger Black & Decker NVC115JL - ledningsfri, grå/hvid
269 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndstøvsuger Black & Decker NVC115JL - ledningsfri, grå/hvid
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER DustBuster NVC115JL-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER DustBuster NVC115JL-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK167 kr167 krKøb
2CS MEGASTORE DK206 kr245 krKøb
3Proshop DK206 kr245 krKøb
4Boligcenter DK269 kr269 krKøb
5Vivas DK289 kr368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER DustBuster NVC115JL-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - hvid

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER DustBuster NVC115JL-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for BLACK+DECKER DustBuster NVC115JL-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for BLACK+DECKER DustBuster NVC115JL-QW - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026167 kr18 kr (10%)
23. maj 2026185 kr17 kr (8%)
13. maj 2026202 kr18 kr (10%)
18. feb. 2026184 kr19 kr (9%)
8. feb. 2026203 kr19 kr (10%)
20. dec. 2025184 kr15 kr (8%)
12. dec. 2025199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret