Gå til hovedindhold

Black & Decker BLACK+DECKER DustBuster PV1820L - Støvsuger - håndmodel - uden pose - titanium/krom

Black & DeckerVand- og støvsugereEAN: 5035048458389
Pris fra 479 krtil 619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 471 kr 4. mar.

Sammenlign priser på BLACK+DECKER DustBuster PV1820L - Støvsuger - håndmodel - uden pose - titanium/krom og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Håndstøvsuger PV1820L DustBuster Håndstøvsuger 18V Pivotnose
479 kr
Til butik
Black & Decker Håndstøvsuger PV1820L DustBuster Håndstøvsuger 18V Pivotnose billede

Produktinformation

Støvsuger, håndmodel, uden pose, titanium/chrome

Produktspecifikationer

Kategori: Haandstoevsuger
Artikel nr.: PV1820L
EAN: 5035048458389
Varenr.: 2493790
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER DustBuster PV1820L Støvsuger 35W 0.44liter Titanium/krom
484 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BLACK+DECKER DustBuster PV1820L Støvsuger Håndmodel 35W 0.44liter Titanium/krom
555 kr
Til butik
BLACK+DECKER DustBuster PV1820L Støvsuger Håndmodel 35W 0.44liter Titanium/krom billede

Produktinformation

Antal filtreringsnivåer: 3, Batteri: Litium, Batterispänning: 18 V, Drift: Laddningsbara batterier, Driftstid utan nätanslutning: 10 min, Färg: Titan/krom, Garanti: 2 år, Indikatorer: Laddindikator, Kapacitet hos påse: 0.44 liter, Laddningstid: 4 timmar, Luftflöde: 19.5 l/s, Max. sugkraft (luftwatt): 35, Medföljande tillbehör: Väggmonterbr laddningsbas, Medföljande verktyg: Möbelklädselsverktyg, 2-i-1-borste och sprickverktyg, Produkttyp: Dammsugare, Rengöringsmetod: Torr, Specialegenskaper: Genomskinlig behållare, mjukstartande motor, Cyclonic action-teknik, Smart Charge Technology, Sugtryck: 5.87 kPa, Typ av behållare: Utan påse, Typ av filter: Hygienluftfilter, Typ av rengöringsmedel: Handhållen, Yttre funktioner: Vikbar design.

Produktspecifikationer

Mærke: Black+Decker
Kategori: Håndstøvsuger
EAN: 5035048458389
Varenr.: C62594
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndstøvsuger Black+Decker DustBuster PV1820L 18 V - titanium/krom
589 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndstøvsuger Black+Decker DustBuster PV1820L 18 V - titanium/krom
609 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER DustBuster PV1820L - Støvsuger - håndmodel - uden pose - titanium/krom
618 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BLACK+DECKER DustBuster PV1820L Støvsuger 35W 0.44liter Titanium/krom
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER DustBuster PV1820L - Støvsuger - håndmodel - uden pose - titanium/krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER DustBuster PV1820L - Støvsuger - håndmodel - uden pose - titanium/krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK479 kr518 krKøb
2CompuMail DK484 kr484 krKøb
3Teknikproffset DK555 kr614 krKøb
4Boligcenter DK589 kr589 krKøb
5Vivas DK609 kr678 krKøb
6CS MEGASTORE DK618 kr657 krKøb
7Ultrashop619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER DustBuster PV1820L - Støvsuger - håndmodel - uden pose - titanium/krom

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER DustBuster PV1820L - Støvsuger - håndmodel - uden pose - titanium/krom i 115 dage. Laveste pris i perioden er 470 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 497 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 483 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for BLACK+DECKER DustBuster PV1820L - Støvsuger - håndmodel - uden pose - titanium/krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for BLACK+DECKER DustBuster PV1820L - Støvsuger - håndmodel - uden pose - titanium/krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026479 kr18 kr (4%)
28. maj 2026497 kr13 kr (3%)
27. maj 2026484 kr5 kr (1%)
25. apr. 2026479 kr5 kr (1%)
4. apr. 2026474 kr7 kr (1%)
25. mar. 2026481 kr13 kr (3%)
20. mar. 2026494 kr3 kr (1%)
17. mar. 2026497 kr3 kr (1%)
15. mar. 2026494 kr3 kr (1%)
11. mar. 2026497 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret