Gå til hovedindhold

Listan be quiet! Silent Loop 3 - Processor-køler - Radiatorstørrelse: 420 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5, TR4, TR5) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 140 mm - sort

Pris fra 1.052 krtil 1.269 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 907 kr 8. apr.

Sammenlign priser på be quiet! Silent Loop 3 - Processor-køler - Radiatorstørrelse: 420 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5, TR4, TR5) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 140 mm - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1052 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Silent Loop 3 Intel/AMD Vandkøler 420mm
1.052 kr
Til butik
be quiet! Silent Loop 3 Intel/AMD Vandkøler 420mm billede

Produktinformation

be quiet! Silent Loop 3 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 420 mm - (for: 1851 / 1700 / 1200 / 1150 / 1151 / 1155, AM5 / AM4 / TR5 / TR4) - 140 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BW026
EAN: 4260052192559
Varenr.: 1003098706
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Loop 3 - Processor-køler - Radiatorstørrelse: 420 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5, TR4, TR5) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 140 mm - sort
1.072 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! SILENT LOOP 3 420MM - CPU Vandkøling - Max 34 dBA
1.114 kr
Til butik
be quiet! SILENT LOOP 3 420MM - CPU Vandkøling - Max 34 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: 19.8 - 34.3 dBA, køler RPM: - max 1900 ± 10%, køler CFM: max 78.4, statisk lufttryk: max 2.36 mmH₂O, PWM styret, 420mm radiator med 3 x 140mm kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, sort-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: BW026
EAN: 4260052192559
Varenr.: 3342892
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Be Quiet! Silent Loop 3 420 Mm Processor Alt-i-en Væskekøler 14 Cm Sort 1 Stk Aio Væskekøler Sort
1.119 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøling 420 mm be quiet! Silent Loop 3 til Intel/AMD
-34%1.189 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøling 420 mm be quiet! Silent Loop 3 til Intel/AMD
-34%1.209 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Silent Loop 3 Intel/AMD Vandkøler 420mm
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Loop 3 - Processor-køler - Radiatorstørrelse: 420 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5, TR4, TR5) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 140 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Loop 3 - Processor-køler - Radiatorstørrelse: 420 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5, TR4, TR5) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 140 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.052 kr1.052 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.072 kr1.072 krKøb
3Proshop DK1.114 kr1.114 krKøb
4Dustin DK1.119 kr1.205,25 krKøb
5Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
6Vivas DK1.209 kr1.278 krKøb
7Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Silent Loop 3 - Processor-køler - Radiatorstørrelse: 420 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5, TR4, TR5) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 140 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Silent Loop 3 - Processor-køler - Radiatorstørrelse: 420 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5, TR4, TR5) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 140 mm - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 907 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 1.196 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.094 kr.

Den nuværende pris på 1.052 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for be quiet! Silent Loop 3 - Processor-køler - Radiatorstørrelse: 420 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5, TR4, TR5) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 140 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for be quiet! Silent Loop 3 - Processor-køler - Radiatorstørrelse: 420 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5, TR4, TR5) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 140 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.052 kr11 kr (1%)
29. maj 20261.041 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.033 kr14 kr (1%)
26. maj 20261.019 kr14 kr (1%)
25. maj 20261.033 kr16 kr (2%)
24. maj 20261.017 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.025 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.034 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.043 kr10 kr (1%)
20. maj 20261.033 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret