Gå til hovedindhold

Be Quiet! Silent Wings Pro 4 | 140mm Pwm Computerkabinet Ventilator 14 Cm Sort 1 Stk Ventilator Sort

Pris fra 257 krtil 369 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 215 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Be Quiet! Silent Wings Pro 4 | 140mm Pwm Computerkabinet Ventilator 14 Cm Sort 1 Stk Ventilator Sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 257 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM Fan 1-pack Sort 140 mm
257 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM Fan 1-pack Sort 140 mm billede

Produktinformation

be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM - Indsats med blæser - 140 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL099
EAN: 4260052188910
Varenr.: 1000688792
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Wings 4 Pro 140 PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 36 dBA
259 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Wings Pro 4 140mm PWM Blæser (sort)
259 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Silent Wings PRO 4 PWM 140x140x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
279 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Be Quiet! Silent Wings Pro 4 PWM-blæser, 140 mm
315 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Be Quiet! Silent Wings Pro 4 | 140mm Pwm Computerkabinet Ventilator 14 Cm Sort 1 Stk Ventilator Sort
349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC blæser 140 mm - BE QUIET! Silent Wings Pro 4
349 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM Fan 1-pack Sort 140 mm
359 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC blæser 140 mm - BE QUIET! Silent Wings Pro 4
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Be Quiet! Silent Wings Pro 4 | 140mm Pwm Computerkabinet Ventilator 14 Cm Sort 1 Stk Ventilator Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Be Quiet! Silent Wings Pro 4 | 140mm Pwm Computerkabinet Ventilator 14 Cm Sort 1 Stk Ventilator Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK257 kr257 krKøb
2Proshop DK259 kr298 krKøb
3Komplett DK259 kr259 krKøb
4Geekd279 kr279 krKøb
5Teknikproffset DK315 kr364 krKøb
6Dustin DK349 kr435,25 krKøb
7Boligcenter DK349 kr349 krKøb
8Ultrashop359 kr359 krKøb
9Vivas DK369 kr448 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Be Quiet! Silent Wings Pro 4 | 140mm Pwm Computerkabinet Ventilator 14 Cm Sort 1 Stk Ventilator Sort

PriceData har fulgt prisen på Be Quiet! Silent Wings Pro 4 | 140mm Pwm Computerkabinet Ventilator 14 Cm Sort 1 Stk Ventilator Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 257 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Be Quiet! Silent Wings Pro 4 | 140mm Pwm Computerkabinet Ventilator 14 Cm Sort 1 Stk Ventilator Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Be Quiet! Silent Wings Pro 4 | 140mm Pwm Computerkabinet Ventilator 14 Cm Sort 1 Stk Ventilator Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026257 kr1 kr (0%)
22. maj 2026256 kr1 kr (0%)
20. maj 2026257 kr33 kr (15%)
14. maj 2026224 kr24 kr (10%)
10. maj 2026248 kr3 kr (1%)
6. maj 2026245 kr1 kr (0%)
5. maj 2026244 kr3 kr (1%)
4. maj 2026247 kr3 kr (1%)
3. maj 2026244 kr4 kr (2%)
29. apr. 2026248 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret