Gå til hovedindhold

be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 222 krtil 516 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 294 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 222 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Silent Wings Pro 4 Fan 1-pack Hvid 120 mm
222 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings Pro 4 Fan 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

be quiet! Silent Wings Pro 4 - Indsats med blæser - PWM - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL118
EAN: 4260052191095
Varenr.: 1002200374
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
be quiet! SilentWings PRO 4 120 mm PWM, hvid
250 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Wings Pro 4 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 36 dBA
260 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings Pro 4 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 36 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 36.9 dBa, lufttryk max 83.9 CFM, max statisk luftryk 5.31 mmH2O, omdrejningshastighed: max 3000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, farve: hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL118
EAN: 4260052191095
Varenr.: 3250911
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetblæser be quiet! Silent Wings Pro 4, 120 mm, hvid (1-pak)
-13%269 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
269 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetblæser be quiet! Silent Wings Pro 4, 120 mm, hvid (1-pak)
-12%289 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Silent Wings Pro 4 Fan 1-pack Hvid 120 mm
319 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Wings Pro 4 - Indsats med blæser - PWM - 120 mm - hvid
516 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK222 kr222 krKøb
2Teknikproffset DK250 kr299 krKøb
3Proshop DK260 kr299 krKøb
4Boligcenter DK269 kr269 krKøb
5Geekd269 kr269 krKøb
6Vivas DK289 kr358 krKøb
7Ultrashop319 kr319 krKøb
8CS MEGASTORE DK516 kr715 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 222 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 246 kr.

Den nuværende pris på 222 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026222 kr5 kr (2%)
26. maj 2026227 kr5 kr (2%)
20. maj 2026232 kr37 kr (14%)
2. maj 2026269 kr11 kr (4%)
1. maj 2026280 kr11 kr (4%)
15. apr. 2026269 kr22 kr (9%)
8. apr. 2026247 kr2 kr (1%)
2. apr. 2026249 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026248 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026249 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret