Gå til hovedindhold

be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 185 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 3. mar.

Sammenlign priser på be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 185 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Hvid 120 mm
185 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

be quiet! Silent Wings 4 - Indsats med blæser - PWM - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL114
EAN: 4260052191057
Varenr.: 1002197327
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
199 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White - Støjsvag blæser med stilrent hvidt design be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White leverer lydløs og effektiv køling til alle typer PC’er. Denne hvide blæser passer perfekt til både gaming- og arbejdsstatione...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052191057
Varenr.: 51628433047888
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Wings 4 - Kabinet køler - 120mm - Hvid
204 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
be quiet! SilentWings 4 120 mm PWM, hvid
220 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Hvid 120 mm
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK185 kr185 krKøb
2Geekd199 kr199 krKøb
3Proshop DK204 kr243 krKøb
4Teknikproffset DK220 kr269 krKøb
5Ultrashop259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 176 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 185 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026185 kr1 kr (1%)
28. maj 2026184 kr1 kr (1%)
27. maj 2026185 kr1 kr (1%)
25. maj 2026184 kr1 kr (1%)
22. maj 2026185 kr1 kr (1%)
15. maj 2026184 kr1 kr (1%)
13. maj 2026183 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026184 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026183 kr5 kr (3%)
15. apr. 2026188 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret