Gå til hovedindhold

Listan Be quiet! Silent Wings 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 171 krtil 249 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 168 kr 29. maj

Sammenlign priser på Be quiet! Silent Wings 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Silent Wings 4 120 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 18 dBA
171 kr
Til butik
be quiet! Silent Wings 4 120 PWM - Kabinet køler - 120mm - Sort - 18 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, størrelse: 120mm x 120mm x 25mm (HxBxD), støjniveau: 18.9 dBA (12 volt), Air flow: 48.7 CFM (12 volt), blæser RPM: 1600 (12 volt) ±10%, 4 pins PWM bundkort tilslutning samt omformer til 5 / 7 / 12 volt, med FDB (Fluid Dynamic Bearing) lejre, sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL093
EAN: 4260052188859
Varenr.: 3090508
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Sort 120 mm
172 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Be quiet! Silent Wings 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
199 kr
Til butik
Be quiet! Silent Wings 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Silent Wings 4 120mm - Støjsvag blæser til alle PC builds Få effektiv og næsten lydløs køling med be quiet! Silent Wings 4 120mm. Denne blæser er perfekt til både gaming-PC’er, high-end builds og hverdagscomputere. Med optimerede blæservinge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052188859
Varenr.: 51628433998160
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Be Quiet! Silent Wings 4 PWM-blæser, 120 mm
206 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC-blæser be quiet! Silent Wings 4, PWM, 120 mm, sort
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC-blæser be quiet! Silent Wings 4, PWM, 120 mm, sort
-4%229 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Silent Wings 4 Fan 1-pack Sort 120 mm
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Be quiet! Silent Wings 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Be quiet! Silent Wings 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK171 kr210 krKøb
2CompuMail DK172 kr172 krKøb
3Geekd199 kr199 krKøb
4Teknikproffset DK206 kr255 krKøb
5Boligcenter DK209 kr209 krKøb
6Vivas DK229 kr298 krKøb
7Ultrashop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Be quiet! Silent Wings 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Be quiet! Silent Wings 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 156 dage. Laveste pris i perioden er 168 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Be quiet! Silent Wings 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Be quiet! Silent Wings 4 PWM 120x120x25, case fan (black) Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026171 kr3 kr (2%)
29. maj 2026168 kr6 kr (3%)
28. maj 2026174 kr3 kr (2%)
25. maj 2026171 kr1 kr (1%)
13. maj 2026172 kr1 kr (1%)
8. maj 2026173 kr1 kr (1%)
4. maj 2026174 kr3 kr (2%)
1. maj 2026177 kr4 kr (2%)
30. apr. 2026173 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026174 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret