Gå til hovedindhold

Listan be quiet! Pure Power 13 M Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified

ListanComputer – strømforsyningerEAN: 4260052192184
Pris fra 773 krtil 1.019 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på be quiet! Pure Power 13 M Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 773 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Power 13 M 750W Strømforsyning 750Watt
773 kr
Til butik
be quiet! Pure Power 13 M 750W Strømforsyning 750Watt billede

Produktinformation

be quiet! Pure Power 13 M 750W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 750 Watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BP026EU
EAN: 4260052192184
Varenr.: 1003422590
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Power 13 M Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified
-18%779 kr
Før 947 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
be quiet! Pure Power 13 M Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Gold, 120mm blæser med zero RPM mode teknologi og rifle leje, kabler: 4 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 1 x 12V-2x6 600 Watt pins til grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 6 x 5 pins SATA / 2 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 1 x 4+4 pins CPU1 x 8 pins CPU, fuld modulær og sleeved kabler, kabler, farve: sort, 750 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: BP026EU
EAN: 4260052192184
Varenr.: 3391067
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Pure Power 13 M 750W Strømforsyning 750Watt
1.019 kr
Til butik
be quiet! Pure Power 13 M 750W Strømforsyning 750Watt billede

Produktinformation

be quiet! Pure Power 13 M 750W Strømforsyning Oplev den ultimative ydeevne med be quiet! Pure Power 13 M 750W, en strømforsyning designet til at imødekomme selv de mest krævende behov. Med 750 watt styrke leverer den stabil og effektiv strøm til dit syste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Kategori: Strømforsyning (PSU)
EAN: 4260052192184
Varenr.: 94925

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Power 13 M Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Power 13 M Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK773 kr773 krKøb
2Proshop DK779 kr818 krKøb
3Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Power 13 M Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Power 13 M Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified i 181 dage. Laveste pris i perioden er 773 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 914 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 888 kr.

Den nuværende pris på 773 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for be quiet! Pure Power 13 M Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for be quiet! Pure Power 13 M Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026773 kr1 kr (0%)
26. maj 2026774 kr1 kr (0%)
20. maj 2026773 kr6 kr (1%)
19. maj 2026779 kr8 kr (1%)
16. maj 2026787 kr122 kr (13%)
15. maj 2026909 kr15 kr (2%)
14. maj 2026894 kr16 kr (2%)
12. maj 2026910 kr2 kr (0%)
7. maj 2026912 kr1 kr (0%)
5. maj 2026913 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret