Gå til hovedindhold

be quiet! Pure Power 13 M 550W, PC power supply black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, cable management, 650 watts PSU - GEEKD.dk

Pris fra 682 krtil 869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 680 kr 14. maj

Sammenlign priser på be quiet! Pure Power 13 M 550W, PC power supply black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, cable management, 650 watts PSU - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 682 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Power 13 M 550W Strømforsyning 550Watt
682 kr
Til butik
be quiet! Pure Power 13 M 550W Strømforsyning 550Watt billede

Produktinformation

be quiet! Pure Power 13 M 550W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 550 Watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BP024EU
EAN: 4260052192160
Varenr.: 1003422588
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Pure Power 13 M 550W, PC power supply black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, cable management, 650 watts PSU - GEEKD.dk
706 kr
Til butik
be quiet! Pure Power 13 M 550W, PC power supply black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, cable management, 650 watts PSU - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Pure Power 13 M | 550W enhed til strømforsyning 20+4 pin ATX ATX Sort be quiet! Pure Power 13 M | 550W. Total effekt: 550 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Maksimal strøm: 600 W. Motherboard, strømstik: 20+4 pin ATX, Længde på strømk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: PSU
EAN: 4260052192160
Varenr.: 51628400050512
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Power 13 M Strømforsyning - 550 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified
714 kr
Til butik
be quiet! Pure Power 13 M Strømforsyning - 550 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Gold, 120mm blæser med zero RPM mode teknologi og rifle leje, kabler: 2 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 1 x 12V-2x6 300 Watt pins til grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 5 x 5 pins SATA / 2 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 1 x 4+4 pins CPU1 x 8 pins CPU, fuld modulær og sleeved kabler, kabler, farve: sort, 550 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: BP024EU
EAN: 4260052192160
Varenr.: 3391064
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Pure Power 13 M 550W Strømforsyning 550Watt
869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Power 13 M 550W, PC power supply black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, cable management, 650 watts PSU - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Power 13 M 550W, PC power supply black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, cable management, 650 watts PSU - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK682 kr682 krKøb
2Geekd706 kr706 krKøb
3Proshop DK714 kr753 krKøb
4Ultrashop869 kr869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Power 13 M 550W, PC power supply black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, cable management, 650 watts PSU - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Power 13 M 550W, PC power supply black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, cable management, 650 watts PSU - GEEKD.dk i 185 dage. Laveste pris i perioden er 668 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 811 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 721 kr.

Den nuværende pris på 682 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for be quiet! Pure Power 13 M 550W, PC power supply black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, cable management, 650 watts PSU - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for be quiet! Pure Power 13 M 550W, PC power supply black, 1x 12-pin high power GPU, 2x PCIe, cable management, 650 watts PSU - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026682 kr2 kr (0%)
14. maj 2026680 kr27 kr (4%)
12. maj 2026707 kr1 kr (0%)
9. maj 2026708 kr41 kr (5%)
18. apr. 2026749 kr35 kr (5%)
27. feb. 2026714 kr1 kr (0%)
25. feb. 2026715 kr2 kr (0%)
24. feb. 2026717 kr3 kr (0%)
21. feb. 2026720 kr4 kr (1%)
20. feb. 2026716 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret