Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158305251
Pris fra 2.699 krtil 3.849 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.150 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-50%2.699 kr
Før 5.382 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette badevægskabssæt er lavet til at give et cool men robust udtryk til ethvert rum. Det kombinerer nyttige opbevaringsløsninger med et moderne look. Sættet har tre alsidige skabe, hver med sine egne unikke detaljer, der øger både stil og funktionalitet. De robuste jernben og den teksturerede overflade gør disse skabe perfekte til urbane lofts eller moderne hjem, og de tilføjer et strejf af industriel charme. De er et super flot midtpunkt, der kombinerer praktikalitet med en smule sofistikation. Materialer: Med en tekstureret finish blander disse skabe funktionalitet med stil, perfekte til moderne indretninger. Jernbenene er solid støtte, og dørene i massivt træ er lavet til at holde, selv ved daglig brug.Inkluderede komponenter: Sættet har to gulvskabe og et vægmonteret skab, alle med massivt trædøre for privatliv og stil. Det vægmonterede skab sparer plads, perfekt til trange steder.Funktioner / Design: Disse skabe har flere opbevaringsområder, så du får masser af plads til at organisere dine badeværelsesting. Deres slanke, industrielle look passer godt til urban indretning eller loftsstil og gør funktionalitet til en del af dit stiludtryk.Anbefalede anvendelser: Fantastiske til urbane lejligheder eller til dem, der vil bringe industrielle vibes ind i deres rum. De passer perfekt i badeværelser, stuer eller endda gange. Deres fleksibilitet gør dem ideelle til hjem og fungerer også godt i kommercielle områder.Vedligeholdelse: Super nemme at holde rene; en tør aftørring er nok til at holde dem friske. Lidt regelmæssig pleje hjælper dem med at forblive pæne over tid uden at skade overfladen. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 40 x 35 x 90 CM (L x B x H)Vægt: 57.35 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsAn...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 67g
EAN: 8721158305251
Varenr.: 1701011
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-50%2.720 kr
Før 5.402 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette badevægskabssæt er lavet til at give et cool men robust udtryk til ethvert rum. Det kombinerer nyttige opbevaringsløsninger med et moderne look. Sættet har tre alsidige skabe, hver med sine egne unikke detaljer, der øger både stil og funktionalitet. De robuste jernben og den teksturerede overflade gør disse skabe perfekte til urbane lofts eller moderne hjem, og de tilføjer et strejf af industriel charme. De er et super flot midtpunkt, der kombinerer praktikalitet med en smule sofistikation. Materialer: Med en tekstureret finish blander disse skabe funktionalitet med stil, perfekte til moderne indretninger. Jernbenene er solid støtte, og dørene i massivt træ er lavet til at holde, selv ved daglig brug.Inkluderede komponenter: Sættet har to gulvskabe og et vægmonteret skab, alle med massivt trædøre for privatliv og stil. Det vægmonterede skab sparer plads, perfekt til trange steder.Funktioner / Design: Disse skabe har flere opbevaringsområder, så du får masser af plads til at organisere dine badeværelsesting. Deres slanke, industrielle look passer godt til urban indretning eller loftsstil og gør funktionalitet til en del af dit stiludtryk.Anbefalede anvendelser: Fantastiske til urbane lejligheder eller til dem, der vil bringe industrielle vibes ind i deres rum. De passer perfekt i badeværelser, stuer eller endda gange. Deres fleksibilitet gør dem ideelle til hjem og fungerer også godt i kommercielle områder.Vedligeholdelse: Super nemme at holde rene; en tør aftørring er nok til at holde dem friske. Lidt regelmæssig pleje hjælper dem med at forblive pæne over tid uden at skade overfladen. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 40 x 35 x 90 CM (L x B x H)Vægt: 57.35 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsAntal varer: 3Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 67g
EAN: 8721158305251
Varenr.: 1701011
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-50%2.720 kr
Før 5.402 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 67g
EAN: 8721158305251
Varenr.: 1701011
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ
-26%2.886 kr
Før 3.895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt 3 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ
3.849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
2Livera DK2.720 kr2.789 krKøb
3Vivas DK2.720 kr2.789 krKøb
4DesignShoppen2.886 kr2.886 krKøb
5BoligRetning3.849 kr3.849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.699 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 3.509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.106 kr.

Den nuværende pris på 2.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.699 kr257 kr (9%)
25. apr. 20262.956 kr
20. apr. 20262.955,81 kr95,81 kr (3%)
19. apr. 20262.860 kr339 kr (11%)
18. apr. 20263.199 kr339 kr (12%)
17. apr. 20262.860 kr339 kr (11%)
16. apr. 20263.199 kr339 kr (12%)
6. apr. 20262.860 kr4 kr (0%)
29. mar. 20262.856 kr
28. mar. 20262.855,71 kr653,29 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret