Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158305237
Pris fra 2.499 krtil 3.649 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.150 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-53%2.499 kr
Før 5.374 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette industrielle badevægskabssæt bringer den fede vibe fra urbane lofts direkte ind i dit hjem. Med tre separate dele - et stort vaskeskab, et handy badevægskab og et stilrent vægmonteret skab - handler det om at blande stil med funktionalitet. Hvert skab har den perfekte rektangulære form, og den teksturerede finish giver virkelig personlighed til det industrielle tema. Det er ideelt til at friske din stue eller dit badeværelse op, mens det giver dig en solid opbevaringsløsning. Teksturiseret Finish: Hvert skab er lavet af kvalitetsmaterialer med en tekstureret overflade. Det giver et fedt look og gør dem holdbare - perfekte til alle indendørs rum, hvor stil og funktionality er i højsædet. Og så er de nemme at rengøre.Massiv Trædør: Hver skab har en solid trædør, så du kan holde dine ting skjult og privat. Døren er robust og forbedrer det samlede design, så den passer flot ind i forskellige stilarter.Vægmonterede Enheder: Den vægmonterede løsning sparer plads på gulvet og ser smart ud. Den hjælper med at holde orden og udnytter det lodrette rum, så du får et pænt og stilfuldt udtryk.Jernben: De solide jernben tilføjer et industrielt touch, perfekt til det moderne loft-look. De holder alt stabilt og sikkert, med gummifødder for at forhindre, at det glider.Monteringsvejledning: Selvom det ser skarpt ud i dit hjem, skal du bruge lidt værktøj for at samle det. Tag bare en hammer og følg de lette instruktioner, så er du hurtigt klar! Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 40 x 35 x 90 CM (L x B x H)Vægt: 58.85 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelsesskab: 55 x 35 x 60 cm (L x B x H)1 x Badeværelse skab: 40 x 35 x 90 cm (L x B x H)1 x Væghængt badeværels...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 68.55g
EAN: 8721158305237
Varenr.: 1701009
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-53%2.519 kr
Før 5.394 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette industrielle badevægskabssæt bringer den fede vibe fra urbane lofts direkte ind i dit hjem. Med tre separate dele - et stort vaskeskab, et handy badevægskab og et stilrent vægmonteret skab - handler det om at blande stil med funktionalitet. Hvert skab har den perfekte rektangulære form, og den teksturerede finish giver virkelig personlighed til det industrielle tema. Det er ideelt til at friske din stue eller dit badeværelse op, mens det giver dig en solid opbevaringsløsning. Teksturiseret Finish: Hvert skab er lavet af kvalitetsmaterialer med en tekstureret overflade. Det giver et fedt look og gør dem holdbare - perfekte til alle indendørs rum, hvor stil og funktionality er i højsædet. Og så er de nemme at rengøre.Massiv Trædør: Hver skab har en solid trædør, så du kan holde dine ting skjult og privat. Døren er robust og forbedrer det samlede design, så den passer flot ind i forskellige stilarter.Vægmonterede Enheder: Den vægmonterede løsning sparer plads på gulvet og ser smart ud. Den hjælper med at holde orden og udnytter det lodrette rum, så du får et pænt og stilfuldt udtryk.Jernben: De solide jernben tilføjer et industrielt touch, perfekt til det moderne loft-look. De holder alt stabilt og sikkert, med gummifødder for at forhindre, at det glider.Monteringsvejledning: Selvom det ser skarpt ud i dit hjem, skal du bruge lidt værktøj for at samle det. Tag bare en hammer og følg de lette instruktioner, så er du hurtigt klar! Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 40 x 35 x 90 CM (L x B x H)Vægt: 58.85 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelsesskab: 55 x 35 x 60 cm (L x B x H)1 x Badeværelse skab: 40 x 35 x 90 cm (L x B x H)1 x Væghængt badeværelsesskab: 40 x 30 x 90 cm (L x B x H)Antal varer: 3Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 68.55g
EAN: 8721158305237
Varenr.: 1701009
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-53%2.519 kr
Før 5.394 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 68.55g
EAN: 8721158305237
Varenr.: 1701009
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ
-26%2.727 kr
Før 3.695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt 3 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ
3.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
2Livera DK2.519 kr2.588 krKøb
3Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb
4DesignShoppen2.727 kr2.727 krKøb
5BoligRetning3.649 kr3.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.499 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 3.409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.030 kr.

Den nuværende pris på 2.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20262.499 kr100 kr (4%)
5. maj 20262.599 kr91 kr (3%)
19. apr. 20262.690 kr319 kr (11%)
18. apr. 20263.009 kr319 kr (12%)
17. apr. 20262.690 kr319 kr (11%)
16. apr. 20263.009 kr319 kr (12%)
6. apr. 20262.690 kr2 kr (0%)
29. mar. 20262.688 kr
28. mar. 20262.688,4 kr720,6 kr (21%)
26. mar. 20263.409 kr212,95 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret