Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158305190
Pris fra 2.599 krtil 3.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.150 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2599 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-49%2.599 kr
Før 5.134 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Denne Industrial Bathroom Cabinet Set bringer en sleek, urban vibe til ethvert indendørs område. Bestående af en samling robuste enheder, udstråler denne set stil og funktionalitet. Det minimalistiske design, kombineret med dets rå materialestetik, minder om moderne warehouse lofts og gør det til et ideelt supplement til moderne boligsæt. Velegnet til områder, hvor plads effektivitet er afgørende, kan sættet supplere en stue eller fungere som et slående fokuspunkt i et badeværelse. Materialer: Bygget med jern og massivt træs døre, præsenterer sættet et robust og vejrbestandigt look, der passer til urbane industrielle rum. Jernrammen supplerer en beskyttende tekstur, der sikrer mod daglig slitage og tilføjer tekstureret dybde til din indretning.Inkluderede komponenter: Dette sæt indeholder en række skabe, der tilbyder rigelig opbevaringsløsninger. Hver enhed har solide træs døre, der opretholder æstetisk harmoni, mens indholdet opbevares sikkert skjult. Det vægmonterede skab maksimerer pladseffektiviteten og forbedrer rumorganisationen.Egenskaber / Funktion / Design: Designet med opbevaring for øje, leverer sættet forskellige rum til at håndtere genstande rent og effektivt. Med den underliggende holdbarhed af jernkomponenter lover disse skabe lang levetid. Den industrielle stil appellerer til moderne designpræferencer.Anbefalede anvendelser: Ideel til badeværelser, der har brug for raffineret organisation eller stuer, der søger statements, leverer denne set alsidighed i anvendelse. Dens funktionalitet gør, at den problemfrit kan tilpasses mange indstillinger, hvilket yderligere fremhæver dens nytte i forskellige miljøer.Vedligeholdelse: At vedligeholde det pæne udseende af dine skabe er enkelt. Tør simpelthen af med en tør klud for at fjerne støv og snavs. For sikkerhed og stabilitet skal du sikre, at de vægmonterede skabe er sikkert fastgjort ved hjælp af den medfølgende vægmonteri...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 60.75g
EAN: 8721158305190
Varenr.: 1701005
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-49%2.619 kr
Før 5.154 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Denne Industrial Bathroom Cabinet Set bringer en sleek, urban vibe til ethvert indendørs område. Bestående af en samling robuste enheder, udstråler denne set stil og funktionalitet. Det minimalistiske design, kombineret med dets rå materialestetik, minder om moderne warehouse lofts og gør det til et ideelt supplement til moderne boligsæt. Velegnet til områder, hvor plads effektivitet er afgørende, kan sættet supplere en stue eller fungere som et slående fokuspunkt i et badeværelse. Materialer: Bygget med jern og massivt træs døre, præsenterer sættet et robust og vejrbestandigt look, der passer til urbane industrielle rum. Jernrammen supplerer en beskyttende tekstur, der sikrer mod daglig slitage og tilføjer tekstureret dybde til din indretning.Inkluderede komponenter: Dette sæt indeholder en række skabe, der tilbyder rigelig opbevaringsløsninger. Hver enhed har solide træs døre, der opretholder æstetisk harmoni, mens indholdet opbevares sikkert skjult. Det vægmonterede skab maksimerer pladseffektiviteten og forbedrer rumorganisationen.Egenskaber / Funktion / Design: Designet med opbevaring for øje, leverer sættet forskellige rum til at håndtere genstande rent og effektivt. Med den underliggende holdbarhed af jernkomponenter lover disse skabe lang levetid. Den industrielle stil appellerer til moderne designpræferencer.Anbefalede anvendelser: Ideel til badeværelser, der har brug for raffineret organisation eller stuer, der søger statements, leverer denne set alsidighed i anvendelse. Dens funktionalitet gør, at den problemfrit kan tilpasses mange indstillinger, hvilket yderligere fremhæver dens nytte i forskellige miljøer.Vedligeholdelse: At vedligeholde det pæne udseende af dine skabe er enkelt. Tør simpelthen af med en tør klud for at fjerne støv og snavs. For sikkerhed og stabilitet skal du sikre, at de vægmonterede skabe er sikkert fastgjort ved hjælp af den medfølgende vægmonteringsanordning, hvilket forhindrer potentielle væltningsproblemer. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 51.1 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelsesskab: 55 x 35 x 60 cm (L x B x H)1 x Badeværelsesskab: 40 x 35 x 75 cm (L x B x H)1 x Væghængt badeværelsesskab: 40 x 30 x 90 cm (L x B x H)Antal varer: 3Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 60.75g
EAN: 8721158305190
Varenr.: 1701005
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-49%2.619 kr
Før 5.154 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 60.75g
EAN: 8721158305190
Varenr.: 1701005
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ
-28%2.809 kr
Før 3.895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt 3 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ
3.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
2Livera DK2.619 kr2.688 krKøb
3Vivas DK2.619 kr2.688 krKøb
4DesignShoppen2.809 kr2.809 krKøb
5BoligRetning3.749 kr3.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ i 143 dage. Laveste pris i perioden er 2.599 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 3.309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.046 kr.

Den nuværende pris på 2.599 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20262.599 kr100 kr (4%)
5. maj 20262.699 kr179,59 kr (6%)
30. apr. 20262.878,59 kr74,41 kr (3%)
25. apr. 20262.953 kr
20. apr. 20262.952,95 kr10,01 kr (0%)
19. apr. 20262.942,94 kr366,06 kr (11%)
18. apr. 20263.309 kr249 kr (8%)
17. apr. 20263.060 kr249 kr (8%)
16. apr. 20263.309 kr249 kr (8%)
6. apr. 20263.060 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret