Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158305152
Pris fra 2.499 krtil 3.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 800 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-51%2.499 kr
Før 5.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette bathroomskabssæt er til dig, der elsker den industrielle stil derhjemme. Med teksturerede, rektangulære former passer de her skabe perfekt ind i moderne interiører og giver et cool, urbant præg. Hvert skab er lavet til indendørs brug og er ideelt til folk, der vil have en kombination af praktisk og stilfuldt design i deres stue eller badeværelse. Teksturiseret Rektangulær Form Dette skabssæt har et slankt, rektangulært design, der ser fedt ud i industrielle rum. Den teksturerede finish forbedrer både udseendet og følelsen, og giver ethvert rum et lækkert touch.Designet til Pladsbesparelse Et af skabene er vægmonteret, hvilket er super til at spare gulvplads og holde det hele pænt. Uanset om det er på badeværelset eller et andet sted indendørs, holder dette setup dit rum ryddeligt og stilfuldt.Massive Trædøre Sættet kommer med solide trædøre, der sørger for holdbarhed og et flot udseende. De gemmer på masser af opbevaringsplads, perfekt til at skjule badeværelsesting, og giver både stil og funktionalitet.Holdbar Opbevaringsløsning Bygget til at holde, tilbyder dette skabssæt masser af plads til alt dit grej. Fra håndklæder til toiletingredienser, hjælper de her skabe med at holde tingene organiseret og pæne.Nemme Plejeinstruktioner For at holde dem i topform, tør bare skabene af med en tør klud for at fjerne støv. De vil se awesome ud i flere år, hvilket gør dem til et smart valg for enhver moderne bolig. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 53.15 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelsesskab: 55 x 35 x 60 cm (L x B x H)1 x Badeværelsesskab: 40 x 35 x 75 cm (L x B x H)1 x Væghængt badeværelses...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 62.85g
EAN: 8721158305152
Varenr.: 1701001
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-51%2.519 kr
Før 5.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette bathroomskabssæt er til dig, der elsker den industrielle stil derhjemme. Med teksturerede, rektangulære former passer de her skabe perfekt ind i moderne interiører og giver et cool, urbant præg. Hvert skab er lavet til indendørs brug og er ideelt til folk, der vil have en kombination af praktisk og stilfuldt design i deres stue eller badeværelse. Teksturiseret Rektangulær Form Dette skabssæt har et slankt, rektangulært design, der ser fedt ud i industrielle rum. Den teksturerede finish forbedrer både udseendet og følelsen, og giver ethvert rum et lækkert touch.Designet til Pladsbesparelse Et af skabene er vægmonteret, hvilket er super til at spare gulvplads og holde det hele pænt. Uanset om det er på badeværelset eller et andet sted indendørs, holder dette setup dit rum ryddeligt og stilfuldt.Massive Trædøre Sættet kommer med solide trædøre, der sørger for holdbarhed og et flot udseende. De gemmer på masser af opbevaringsplads, perfekt til at skjule badeværelsesting, og giver både stil og funktionalitet.Holdbar Opbevaringsløsning Bygget til at holde, tilbyder dette skabssæt masser af plads til alt dit grej. Fra håndklæder til toiletingredienser, hjælper de her skabe med at holde tingene organiseret og pæne.Nemme Plejeinstruktioner For at holde dem i topform, tør bare skabene af med en tør klud for at fjerne støv. De vil se awesome ud i flere år, hvilket gør dem til et smart valg for enhver moderne bolig. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 53.15 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelsesskab: 55 x 35 x 60 cm (L x B x H)1 x Badeværelsesskab: 40 x 35 x 75 cm (L x B x H)1 x Væghængt badeværelsesskab: 40 x 30 x 90 cm (L x B x H)Antal varer: 3Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 62.85g
EAN: 8721158305152
Varenr.: 1701001
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-51%2.519 kr
Før 5.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 62.85g
EAN: 8721158305152
Varenr.: 1701001
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ
-31%2.677 kr
Før 3.895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt 3 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ
-10%3.299 kr
Før 3.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
2Livera DK2.519 kr2.588 krKøb
3Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb
4DesignShoppen2.677 kr2.677 krKøb
5BoligRetning3.299 kr3.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.499 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 3.309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.011 kr.

Den nuværende pris på 2.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.499 kr242,31 kr (9%)
30. apr. 20262.741,31 kr137,69 kr (5%)
19. apr. 20262.879 kr350 kr (11%)
18. apr. 20263.229 kr350,41 kr (12%)
17. apr. 20262.878,59 kr350,41 kr (11%)
16. apr. 20263.229 kr350,41 kr (12%)
10. apr. 20262.878,59 kr161,41 kr (5%)
29. mar. 20263.040 kr
28. mar. 20263.040,18 kr268,82 kr (8%)
26. mar. 20263.309 kr235,93 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret