Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158305077
Pris fra 3.099 krtil 3.949 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 850 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.054,48 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3099 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-40%3.099 kr
Før 5.200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette alsidige sæt med industrielle badeværelsesskabe tilføjer et cool, urban vibe til dit rum. Det har en smart industriel stil, inspireret af bygninger i byen, og forvandler dit badeværelse til et moderne fristed. Om du bor i en lejlighed, eller bare vil give dit hjem et moderne touch, så tilfører disse skabe en fed stil. De har et smart design, der passer ind i enhver indretning, og kombinerer både stil og funktion. Industrielt Design: Dette sæt har et strømlinet industrielt look med teksturerede overflader og solid konstruktion. Inspireret af bygninger i byen passer det perfekt ind i moderne miljøer. Den rå, minimalistiske stil tilføjer dybde til dit rum, mens den stadig ser super fed ud. Solide tråddøre og stærke jernben fuldender looket.Vægmonteret Design: Disse skabe er designet til at være vægmonterede, hvilket er en smart måde at spare plads på. Det ser strømlinet og klassisk ud, især i mindre badeværelser, hvor der ikke er meget gulvplads. Det holder tingene organiseret og løfter stilen i dit rum.Solide Trædøre: Hvert skab kommer med holdbare solide trædøre, der giver et strejf af naturlig charme. De er nemme at få fat i og passer perfekt til den industrielle stil, hvilket gør dem både stilfulde og praktiske til hverdag.Holdbare Materialer: Med robuste jernben står disse skabe stærkt og er lavet til at holde. De appellerer til folk, der ønsker kvalitet og holdbarhed i deres hjem. Nyd både robustheden og stilen, de tilføjer til dit hjem.Pleje & Vedligeholdelse: For at holde disse skabe pæne, skal du bare tørre dem af med en tør klud. Det er en nem måde at vedligeholde både deres udseende og funktionalitet, så de forbliver en del af din indretning i lang tid. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 51.5 kgOpbevaringSlidstærkMed hylde...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 60.95g
EAN: 8721158305077
Varenr.: 1700993
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-40%3.119 kr
Før 5.220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette alsidige sæt med industrielle badeværelsesskabe tilføjer et cool, urban vibe til dit rum. Det har en smart industriel stil, inspireret af bygninger i byen, og forvandler dit badeværelse til et moderne fristed. Om du bor i en lejlighed, eller bare vil give dit hjem et moderne touch, så tilfører disse skabe en fed stil. De har et smart design, der passer ind i enhver indretning, og kombinerer både stil og funktion. Industrielt Design: Dette sæt har et strømlinet industrielt look med teksturerede overflader og solid konstruktion. Inspireret af bygninger i byen passer det perfekt ind i moderne miljøer. Den rå, minimalistiske stil tilføjer dybde til dit rum, mens den stadig ser super fed ud. Solide tråddøre og stærke jernben fuldender looket.Vægmonteret Design: Disse skabe er designet til at være vægmonterede, hvilket er en smart måde at spare plads på. Det ser strømlinet og klassisk ud, især i mindre badeværelser, hvor der ikke er meget gulvplads. Det holder tingene organiseret og løfter stilen i dit rum.Solide Trædøre: Hvert skab kommer med holdbare solide trædøre, der giver et strejf af naturlig charme. De er nemme at få fat i og passer perfekt til den industrielle stil, hvilket gør dem både stilfulde og praktiske til hverdag.Holdbare Materialer: Med robuste jernben står disse skabe stærkt og er lavet til at holde. De appellerer til folk, der ønsker kvalitet og holdbarhed i deres hjem. Nyd både robustheden og stilen, de tilføjer til dit hjem.Pleje & Vedligeholdelse: For at holde disse skabe pæne, skal du bare tørre dem af med en tør klud. Det er en nem måde at vedligeholde både deres udseende og funktionalitet, så de forbliver en del af din indretning i lang tid. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 51.5 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelsesskab: 55 x 35 x 60 cm (L x B x H)1 x Badeværelsesskab: 40 x 35 x 75 cm (L x B x H)1 x Væghængt badeværelsesskab: 40 x 30 x 90 cm (L x B x H)Antal varer: 3Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 60.95g
EAN: 8721158305077
Varenr.: 1700993
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-40%3.119 kr
Før 5.220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 60.95g
EAN: 8721158305077
Varenr.: 1700993
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ
-17%3.318 kr
Før 3.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt 3 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ
-10%3.949 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
2Livera DK3.119 kr3.188 krKøb
3Vivas DK3.119 kr3.188 krKøb
4DesignShoppen3.318 kr3.318 krKøb
5BoligRetning3.949 kr3.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 2.975,01 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 3.409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.206 kr.

Den nuværende pris på 3.099 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20263.099 kr219 kr (7%)
25. apr. 20263.318 kr
20. apr. 20263.317,6 kr87,6 kr (3%)
19. apr. 20263.230 kr179 kr (5%)
18. apr. 20263.409 kr179 kr (6%)
17. apr. 20263.230 kr179 kr (5%)
16. apr. 20263.409 kr179 kr (6%)
6. apr. 20263.230 kr1 kr (0%)
29. mar. 20263.229 kr
28. mar. 20263.228,94 kr180,06 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret