Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158305213
Pris fra 2.599 krtil 3.699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.100 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2599 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-51%2.599 kr
Før 5.347 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Industrial Bathroom Cabinet Set er en fantastisk blanding af praktisk funktion og stil, perfekt til moderne hjem, der vil bruge pladsen fornuftigt. Hver del i sættet er designet til at passe sammen med trendy loftsstil-interiør og giver både skønhed og brugbarhed. Den teksturerede finish på hver del reflekterer lyset smukt og tilføjer elegance til ethvert rum. Tilsammen skaber de en skøn atmosfære og praktisk anvendelighed i dit badeværelse. Teksturiseret Finish: Sættet har en lækker tekstureret overflade, som lyser op i ethvert badeværelse. Hver del fanger lyset og giver et moderne look, der både er iøjnefaldende og elegant. Teksturen giver en skøn taktil fornemmelse, der inviterer dig og dine gæster til at værdsætte det unikke design.Pladsbesparende Vægmontering: Sættet inkluderer et skab, der hænges op, hvilket er super smart til at spare gulvplads i små badeværelser. Ved at have opbevaringen i en praktisk højde føles rummet større. Det frigør ikke kun plads på gulvet, men giver også dit badeværelse et ryddeligt og organiseret look.Stærke Jernben: Solide jernben støtter skabene og sikrer, at de er stabile i daglig brug. Benene tilføjer funktionel styrke og giver samtidig en industriel vibe, som minder om fabriksdesign. Denne stærke støtte gør, at alt holder længere.Smarte Opbevaringsmuligheder: Med en kombination af hylder og en massiv trædør tilbyder dette sæt masser af muligheder for at opbevare dine daglige ting. Layoutet holder orden, så dine toilettasker, håndklæder og andre nødvendigheder er pænt opbevaret og let tilgængelige, når du har brug for dem.Nem Pleje: Sættet er lavet til at holde og kræver kun et hurtigt tør med en klud for at forblive pænt. Minimal vedligeholdelse betyder, at du kan nyde både det flotte og funktionelle i dit badeværelse endnu mere. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 40 x 35 x 9...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 69.1g
EAN: 8721158305213
Varenr.: 1701007
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-51%2.620 kr
Før 5.367 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Industrial Bathroom Cabinet Set er en fantastisk blanding af praktisk funktion og stil, perfekt til moderne hjem, der vil bruge pladsen fornuftigt. Hver del i sættet er designet til at passe sammen med trendy loftsstil-interiør og giver både skønhed og brugbarhed. Den teksturerede finish på hver del reflekterer lyset smukt og tilføjer elegance til ethvert rum. Tilsammen skaber de en skøn atmosfære og praktisk anvendelighed i dit badeværelse. Teksturiseret Finish: Sættet har en lækker tekstureret overflade, som lyser op i ethvert badeværelse. Hver del fanger lyset og giver et moderne look, der både er iøjnefaldende og elegant. Teksturen giver en skøn taktil fornemmelse, der inviterer dig og dine gæster til at værdsætte det unikke design.Pladsbesparende Vægmontering: Sættet inkluderer et skab, der hænges op, hvilket er super smart til at spare gulvplads i små badeværelser. Ved at have opbevaringen i en praktisk højde føles rummet større. Det frigør ikke kun plads på gulvet, men giver også dit badeværelse et ryddeligt og organiseret look.Stærke Jernben: Solide jernben støtter skabene og sikrer, at de er stabile i daglig brug. Benene tilføjer funktionel styrke og giver samtidig en industriel vibe, som minder om fabriksdesign. Denne stærke støtte gør, at alt holder længere.Smarte Opbevaringsmuligheder: Med en kombination af hylder og en massiv trædør tilbyder dette sæt masser af muligheder for at opbevare dine daglige ting. Layoutet holder orden, så dine toilettasker, håndklæder og andre nødvendigheder er pænt opbevaret og let tilgængelige, når du har brug for dem.Nem Pleje: Sættet er lavet til at holde og kræver kun et hurtigt tør med en klud for at forblive pænt. Minimal vedligeholdelse betyder, at du kan nyde både det flotte og funktionelle i dit badeværelse endnu mere. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 40 x 35 x 90 CM (L x B x H)Vægt: 59.4 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelsesskabs: 55 x 35 x 60 cm (L x B x H)1 x Badeværelsesskabs: 40 x 35 x 90 cm (L x B x H)1 x Vægbesat badeværelsesskabs: 40 x 30 x 90 cm (L x B x H)Antal varer: 3Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 69.1g
EAN: 8721158305213
Varenr.: 1701007
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-51%2.620 kr
Før 5.367 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 69.1g
EAN: 8721158305213
Varenr.: 1701007
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ
-29%2.783 kr
Før 3.895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt 3 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ
3.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
2Livera DK2.620 kr2.689 krKøb
3Vivas DK2.620 kr2.689 krKøb
4DesignShoppen2.783 kr2.783 krKøb
5BoligRetning3.699 kr3.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.599 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 3.409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.078 kr.

Den nuværende pris på 2.599 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Mønstret og sort Solid genbrugs træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.599 kr216,67 kr (8%)
30. apr. 20262.815,67 kr67,33 kr (2%)
19. apr. 20262.883 kr346 kr (11%)
18. apr. 20263.229 kr346,12 kr (12%)
17. apr. 20262.882,88 kr346,12 kr (11%)
16. apr. 20263.229 kr346,12 kr (12%)
10. apr. 20262.882,88 kr42,88 kr (2%)
29. mar. 20262.840 kr
28. mar. 20262.839,98 kr569,02 kr (17%)
26. mar. 20263.409 kr227,25 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret