Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER Asus Rt-be58u V2 Trådløs Router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort

ASUSTeK COMPUTERBroer og routereEAN: 4711387452943
Pris fra 730 krtil 882 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 620 kr 13. maj

Sammenlign priser på Asus Rt-be58u V2 Trådløs Router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 730 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS RT-BE58U Trådløs router
730 kr
Til butik
ASUS RT-BE58U Trådløs router billede

Produktinformation

ASUS RT-BE58U - Trådløs router 4-port switch - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG0910-MO3C00
EAN: 4711387452943
Varenr.: 1002313262
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS RT-BE58U - Trådløs router 4-port switch - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Dual Band
744 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi 7 router ASUS RT-BE58U - dual-band, 2.5G
-4%799 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wi-Fi 7 router ASUS RT-BE58U - dual-band, 2.5G billede

Produktinformation

ASUS RT-BE58U - Trådløs router 4-port switch - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Dual BandGenereltDataforbindelsesprotokol: EthernetFast EthernetGigabit EthernetIEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11ac2.5 Gigabit EthernetIEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)IEEE 802.11be (Wi-Fi 7)Egenskaber: IPv6 understøttetRADIUS supportSSH supportport fremsendelseASUS AiDisknulstillingsknapIPv4 supportport triggeringASUSWRTASUS AiProtectionsystemlogstråleformeteknologiAdaptive QoSroutertilstandVPN FusionASUS AiMeshBandwEnhedstype: Trådløs router - 4-port switch (integreret)Flashhukommelse: 256 MBForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFrekvensbånd: 2,4 GHz/5 GHzKrypterings algoritme: WPA-EnterpriseWPA2-EnterpriseWPA3-EnterpriseWPA3-PersonalWPA2-PersonalWPA-PersonalNetværks/overføselsprotokol: PPTPL2TPPPPoEDHCPDDNSOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acIEEE 802.11axIEEE 802.11bePakningstype: DesktopProcessor: 1 x 2 GHzProtokol til fjernadministration: SSHRAM: 1 GBStatusindikatorer: StrømWANLAN5 GHz2.4 GHz

Produktspecifikationer

Kategori: Routere
Vægt: 1.06g
EAN: 4711387452943
Varenr.: 1808769
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Rt-be58u V2 Trådløs Router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort
-29%800 kr
Før 1.123,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi 7 router ASUS RT-BE58U - dual-band, 2.5G
-4%819 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS RT-BE58U V2 Router
-54%829 kr
Før 1.790 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS RT-BE58U - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
848 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS RT-BE58U Trådløs router
879 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS RT-BE58U Dual-band WiFi 7-router
882 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asus Rt-be58u V2 Trådløs Router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asus Rt-be58u V2 Trådløs Router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK730 kr730 krKøb
2CS MEGASTORE DK744 kr783 krKøb
3Boligcenter DK799 kr799 krKøb
4Dustin DK800 kr886,25 krKøb
5Vivas DK819 kr888 krKøb
6Komplett DK829 kr829 krKøb
7Proshop DK848 kr887 krKøb
8Ultrashop879 kr879 krKøb
9Teknikproffset DK882 kr941 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asus Rt-be58u V2 Trådløs Router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort

PriceData har fulgt prisen på Asus Rt-be58u V2 Trådløs Router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort i 125 dage. Laveste pris i perioden er 620 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 767 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 693 kr.

Den nuværende pris på 730 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Asus Rt-be58u V2 Trådløs Router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Asus Rt-be58u V2 Trådløs Router 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026730 kr6 kr (1%)
30. maj 2026736 kr7 kr (1%)
27. maj 2026729 kr8 kr (1%)
21. maj 2026721 kr100 kr (16%)
20. maj 2026621 kr6 kr (1%)
19. maj 2026627 kr7 kr (1%)
18. maj 2026634 kr7 kr (1%)
17. maj 2026641 kr7 kr (1%)
16. maj 2026648 kr7 kr (1%)
15. maj 2026655 kr34 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret