Gå til hovedindhold

ASUS RT-BE92U -Wi-Fi 7 - 4-Port switch - 2-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

ASUSBroer og routereEAN: 4711387580660
Pris fra 1.612 krtil 2.490 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 878 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.375 kr 9. maj

Sammenlign priser på ASUS RT-BE92U -Wi-Fi 7 - 4-Port switch - 2-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1612 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS RT-BE92U Trådløs router
1.612 kr
Til butik
ASUS RT-BE92U Trådløs router billede

Produktinformation

ASUS RT-BE92U - Trådløs router 4-port switch - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - WAN-porte: 2 Multi-Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG0950-MO9A0V
EAN: 4711387580660
Varenr.: 1002313264
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS RT-BE92U - Trådløs router 4-port switch - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - WAN-porte: 2 Multi-Band
1.639 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Rt-be92u Be9700 Tri-band Wifi 7 Router
-26%1.675 kr
Før 2.248,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asus Rt-be92u Be9700 Tri-band Wifi 7 Router billede

Produktinformation

WiFi 7 tri-band øger throughput på tværs af 2,4, 5 og 6 GHz-bånd 10 Gb Ethernet-uplink minimerer kablede flaskehalse ved tunge overførsler Indbygget QoS og båndbreddekontrol prioriterer virksomhedsapps og opkald VPN-servermuligheder og DDNS muliggør sikker fjernadgang og -administration USB- og Samba-medieserver lader teams dele filer og streame lokalt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Routere
Artikel nr.: 90IG0950-MO9A0V
EAN: 4711387580660
Varenr.: 5020041782
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS RT-BE92U -Wi-Fi 7 - 4-Port switch - 2-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
1.811 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS RT-BE92U Trådløs router
1.959 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS RT-BE92U router
2.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS RT-BE92U -Wi-Fi 7 - 4-Port switch - 2-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS RT-BE92U -Wi-Fi 7 - 4-Port switch - 2-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.612 kr1.612 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.639 kr1.639 krKøb
3Dustin DK1.675 kr1.761,25 krKøb
4Proshop DK1.811 kr1.811 krKøb
5Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb
6Komplett DK2.490 kr2.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS RT-BE92U -Wi-Fi 7 - 4-Port switch - 2-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

PriceData har fulgt prisen på ASUS RT-BE92U -Wi-Fi 7 - 4-Port switch - 2-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) i 146 dage. Laveste pris i perioden er 1.375 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 1.920 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.588 kr.

Den nuværende pris på 1.612 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS RT-BE92U -Wi-Fi 7 - 4-Port switch - 2-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS RT-BE92U -Wi-Fi 7 - 4-Port switch - 2-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.612 kr30 kr (2%)
28. maj 20261.582 kr29 kr (2%)
24. maj 20261.553 kr34 kr (2%)
23. maj 20261.519 kr49 kr (3%)
22. maj 20261.470 kr57 kr (4%)
21. maj 20261.527 kr49 kr (3%)
19. maj 20261.478 kr8 kr (1%)
18. maj 20261.486 kr19 kr (1%)
16. maj 20261.467 kr19 kr (1%)
10. maj 20261.448 kr73 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret