Gå til hovedindhold

ASUS RT-AX57 GO -Wi-Fi 6 -WWAN - 1-Port - Wireless router Wi-Fi 6

AsusBroer og routereEAN: 4711387193792
Pris fra 538 krtil 739 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 472 kr 14. maj

Sammenlign priser på ASUS RT-AX57 GO -Wi-Fi 6 -WWAN - 1-Port - Wireless router Wi-Fi 6 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 538 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS RT-AX57 GO Trådløs router
538 kr
Til butik
ASUS RT-AX57 GO Trådløs router billede

Produktinformation

ASUS RT-AX57 GO - Trådløs router - WWAN 1-port switch - Wi-Fi 6 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG08N0-MU9C00
EAN: 4711387193792
Varenr.: 1001664948
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS RT-AX57 GO -Wi-Fi 6 -WWAN - 1-Port - Wireless router Wi-Fi 6
613 kr
Til butik
ASUS RT-AX57 GO -Wi-Fi 6 -WWAN - 1-Port - Wireless router Wi-Fi 6 billede

Produktinformation

Trådløs router, der kombinerer WWAN-forbindelse og Wi-Fi 6-teknologi for at levere pålidelig, sikker netadgang til husstande med flere enheder. Den optimerer ydeevne og effektivitet for at reducere trængsel ved streaming og spil, mens integrerede sikkerhedsværktøjer og USB-strømmuligheder forenkler administration og muliggør mobil bredbåndsforbindelse. Enhedstype: Trådløs router WWAN 1-port switch (integreret) Frekvensbånd: 2,4 GHz/5 GHz WAN-porte: 1-Port Standarder: IEEE 802.11b/a/g/n/ac/ax Kryptering: WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal, WPA2-Enterprise, WPA-Enterprise, WPS Egenskaber: Strøm fra USB, 3G/4G USB Dongle Support, ASUS AiProtection Classic, 160 MHz bandwidth support Giver stabil trådløs ydeevne og indbygget sikkerhed til daglig streaming, gaming og browsing, med USB-strømflexibilitet og støtte til mobile bredbåndsdongler for at udvide forbindelse eller fungere som backup uden kompleks opsætning.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: 90IG08N0-MU9C00
EAN: 4711387193792
Varenr.: 3250633
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS RT-AX57 GO Trådløs router
699 kr
Til butik
ASUS RT-AX57 GO Trådløs router billede

Produktinformation

ASUS RT-AX57 GO Trådløs Router Oplev lynhurtig internetoplevelse med ASUS RT-AX57 GO, en avanceret trådløs router designet til at levere høj ydeevne og bred dækning til dit hjem eller kontor. Med støtte for den nyeste Wi-Fi 6-teknologi og en maksimal hast...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløse Routere
EAN: 4711387193792
Varenr.: 82574
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS RT-AX57 Go - Wi‑Fi 6 dual-band rejserouter, Gigabit, hvid
-17%719 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS RT-AX57 Go - Wi‑Fi 6 dual-band rejserouter, Gigabit, hvid
-17%739 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS RT-AX57 GO -Wi-Fi 6 -WWAN - 1-Port - Wireless router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS RT-AX57 GO -Wi-Fi 6 -WWAN - 1-Port - Wireless router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK538 kr538 krKøb
2Proshop DK613 kr652 krKøb
3Ultrashop699 kr699 krKøb
4Boligcenter DK719 kr719 krKøb
5Vivas DK739 kr818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS RT-AX57 GO -Wi-Fi 6 -WWAN - 1-Port - Wireless router Wi-Fi 6

PriceData har fulgt prisen på ASUS RT-AX57 GO -Wi-Fi 6 -WWAN - 1-Port - Wireless router Wi-Fi 6 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 472 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 634 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 563 kr.

Den nuværende pris på 538 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for ASUS RT-AX57 GO -Wi-Fi 6 -WWAN - 1-Port - Wireless router Wi-Fi 6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for ASUS RT-AX57 GO -Wi-Fi 6 -WWAN - 1-Port - Wireless router Wi-Fi 6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026538 kr1 kr (0%)
28. maj 2026537 kr1 kr (0%)
27. maj 2026538 kr3 kr (1%)
26. maj 2026541 kr3 kr (1%)
23. maj 2026544 kr1 kr (0%)
22. maj 2026543 kr71 kr (15%)
14. maj 2026472 kr69 kr (13%)
13. maj 2026541 kr3 kr (1%)
12. maj 2026544 kr1 kr (0%)
9. maj 2026545 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret