Gå til hovedindhold

ASUS PRIME LC 360 ARGB White Edition AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk

ASUSComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711387861509
Pris fra 593 krtil 839 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS PRIME LC 360 ARGB White Edition AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 593 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus Prime LC 360 ARGB Køler (hvid)
593 kr
Til butik
Asus Prime LC 360 ARGB Køler (hvid) billede

Produktinformation

Asus Prime LC 360 ARGB Køler (hvid) - 360mm, LGA 1851/1700/1200/115x, AM5/AM4, 34 dB(A) - Blæsere/kølere/vandkøling CPU - Vandkøling

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: 90RC0102-B0EAY0
EAN: 4711387861509
Varenr.: 1322429
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS Prime LC 360 ARGB Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
670 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS Prime LC 360 ARGB White - CPU Vandkøling - Max 34 dBA
682 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME LC 360 ARGB White Edition AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk
780 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU vandkøler - ASUS Prime LC 360 ARGB White Edition, 360 mm, 3×120 mm
-28%819 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU vandkøler - ASUS Prime LC 360 ARGB White Edition, 360 mm, 3×120 mm
-28%839 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME LC 360 ARGB White Edition AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME LC 360 ARGB White Edition AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK593 kr593 krKøb
2CompuMail DK670 kr670 krKøb
3Proshop DK682 kr721 krKøb
4Geekd780 kr780 krKøb
5Boligcenter DK819 kr819 krKøb
6Vivas DK839 kr918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME LC 360 ARGB White Edition AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME LC 360 ARGB White Edition AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 593 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 962 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 780 kr.

Den nuværende pris på 593 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for ASUS PRIME LC 360 ARGB White Edition AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for ASUS PRIME LC 360 ARGB White Edition AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026593 kr117 kr (16%)
25. apr. 2026710 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026709 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026710 kr2 kr (0%)
18. apr. 2026712 kr3 kr (0%)
17. apr. 2026715 kr2 kr (0%)
16. apr. 2026713 kr6 kr (1%)
15. apr. 2026719 kr5 kr (1%)
14. apr. 2026724 kr6 kr (1%)
22. mar. 2026730 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret