Gå til hovedindhold

ASUS PRIME LC 360 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk

ASUSComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711387624524
Pris fra 603 krtil 1.239 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 636 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 459 kr 11. apr.

Sammenlign priser på ASUS PRIME LC 360 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 603 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus Prime LC 360 ARGB Køler
603 kr
Til butik
Asus Prime LC 360 ARGB Køler billede

Produktinformation

Asus Prime LC 360 ARGB Køler - 360mm, LGA 1851/1700/1200/115x, AM5/4 - Blæsere/kølere/vandkøling CPU - Vandkøling

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: 90RC0101-B0EAY0
EAN: 4711387624524
Varenr.: 1312482
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME LC 360 ARGB - CPU Vandkøling - Max 34 dBA
-9%619 kr
Før 677 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS PRIME LC 360 ARGB - CPU Vandkøling - Max 34 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: max 34 dBA, køler RPM: 600 - 2200 ± 10%, køler CFM: max 75.7, statisk lufttryk: max 3.2 mmH₂O, PWM styret, 397mm radiator med 3 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, sort med RGB (styret af: ASUS AURA)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: 90RC0101-B0EAY0
EAN: 4711387624524
Varenr.: 3295964
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS Prime LC 360 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
777 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME LC 360 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk
885 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS Prime LC 360 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
989 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Prime Lc 360 Argb Aio Væskekøler Sort
999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøling til CPU Asus Prime LC 360 ARGB - 120 mm
-1%1.219 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøling til CPU Asus Prime LC 360 ARGB - 120 mm
-1%1.239 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME LC 360 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME LC 360 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK603 kr603 krKøb
2Proshop DK619 kr658 krKøb
3CompuMail DK777 kr777 krKøb
4Geekd885 kr885 krKøb
5Ultrashop989 kr989 krKøb
6Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb
7Boligcenter DK1.219 kr1.219 krKøb
8Vivas DK1.239 kr1.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME LC 360 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME LC 360 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 459 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 723 kr.

Den nuværende pris på 603 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for ASUS PRIME LC 360 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for ASUS PRIME LC 360 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026603 kr167 kr (22%)
2. maj 2026770 kr9 kr (1%)
1. maj 2026761 kr18 kr (2%)
30. apr. 2026743 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026745 kr68 kr (10%)
21. apr. 2026677 kr218 kr (47%)
11. apr. 2026459 kr295 kr (39%)
28. mar. 2026754 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026753 kr7 kr (1%)
25. mar. 2026760 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret