Gå til hovedindhold

ASUS Prime MR120 White (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Hvid

AsusComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711636044127
Pris fra 277 krtil 379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 269 kr 28. apr.

Sammenlign priser på ASUS Prime MR120 White (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 277 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS Prime MR120 Fan 3-pack Hvid 120 mm
277 kr
Til butik
ASUS Prime MR120 Fan 3-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

ASUS Prime MR120 - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90DA00I3-B09020
EAN: 4711636044127
Varenr.: 1003386885
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS Prime MR120 White (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Hvid
319 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator 120 mm ASUS Prime MR120 ARGB Hvid (3-pak)
359 kr
Til butik
Kabinetventilator 120 mm ASUS Prime MR120 ARGB Hvid (3-pak) billede

Produktinformation

Effektiv kabinetventilator med ARGB-lysGiv luftgennemstrømningen i dit kabinet et løft med ASUS Prime MR120. Denne hvide 120 mm ARGB ventilator leveres i en praktisk 3-pak og kombinerer flot, flerfarvet belysning med stabil køleydelse. Med op til 1.600 RPM og en maksimal luftstrøm på 58 cfm får dine komponenter den luft, de har brug for - ideelt til gaming-pc’er og kraftige arbejdsstationer.Stabil ydelse til daglig brugMR120 benytter sleeve-leje og understøtter PWM-styring, så du kan finjustere hastigheden efter behov. Lydniveauet er angivet til 21 dB, og hver ventilator har 20 ARGB-LED’er for jævn og farverig lysstyring, der matcher dit setup.Type: Ventilator til computerkabinetStørrelse: 120 × 120 × 28 mmDiameter: 12 cmMaks. hastighed: 1.600 RPMMaks. luftstrøm: 58 cfmLufttryk: 1,7 mmH2OLydniveau: 21 dBLejetype: SleevePWM: JaLED-belysning: ARGB, multi, 20 LEDAntal ventilatorer: 3Spænding: 12 V (start 6 V)Strømforbrug: 2,16 WStrøm: 0,18 APlacering: Computerkabinet...

Produktspecifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 0.7g
EAN: 4711636044127
Varenr.: 1923175
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator 120 mm ASUS Prime MR120 ARGB Hvid (3-pak)
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS Prime MR120 White (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS Prime MR120 White (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK277 kr277 krKøb
2Proshop DK319 kr358 krKøb
3Boligcenter DK359 kr359 krKøb
4Vivas DK379 kr458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS Prime MR120 White (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Hvid

PriceData har fulgt prisen på ASUS Prime MR120 White (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 268 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 283 kr.

Den nuværende pris på 277 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for ASUS Prime MR120 White (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for ASUS Prime MR120 White (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026277 kr4 kr (1%)
23. maj 2026273 kr4 kr (1%)
28. apr. 2026269 kr3 kr (1%)
16. apr. 2026272 kr2 kr (1%)
11. apr. 2026274 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026275 kr4 kr (1%)
6. apr. 2026279 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026278 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026279 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026278 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret