Gå til hovedindhold

ASUS PRIME LC 360 ARGB LCD AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk

ASUSComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711387624630
Pris fra 769 krtil 1.449 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 680 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS PRIME LC 360 ARGB LCD AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 769 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS Prime LC 360 ARGB LCD - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
-4%769 kr
Før 803 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS Prime LC 360 ARGB LCD - CPU Vandkøling - Max 36 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, pumpe: Asetek, køler støjniveau: max 36.5 dBA, køler RPM: 800 - 2500 ± 10%, køler CFM: max 77.22, statisk lufttryk: max 5.48 mmH₂O, PWM styret, 394mm radiator med 3 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, indbygget skærm indbygget skærm, sort med RGB (styret af: ASUS AURA)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: 90RC00Z1-B0EAY0
EAN: 4711387624630
Varenr.: 3336271
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS Prime LC 360 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
890 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME LC 360 ARGB LCD AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk
1.038 kr
Til butik
ASUS PRIME LC 360 ARGB LCD AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS Prime LC 360 ARGB LCD Processor Alt-i-en væskekøler 12 cm Sort ASUS Prime LC 360 ARGB LCD. Type: Alt-i-en væskekøler, Ventilator diameter: 12 cm. Produktfarve: Sort * Processor Alt-i-en væskekøler 12 cm * Understøttede procesorsokler: LGA 1150 (stik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Vandkøling
EAN: 4711387624630
Varenr.: 51247965503824
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Prime Lc 360 A-rgb Lcd Aio Væskekøler Sort
1.099 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS Prime LC 360 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.139 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøling CPU 360 mm - ASUS Prime LC 360 ARGB LCD, 120 mm, sort
-5%1.429 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøling CPU 360 mm - ASUS Prime LC 360 ARGB LCD, 120 mm, sort
-5%1.449 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME LC 360 ARGB LCD AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME LC 360 ARGB LCD AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK769 kr808 krKøb
2CompuMail DK890 kr890 krKøb
3Geekd1.038 kr1.038 krKøb
4Dustin DK1.099 kr1.185,25 krKøb
5Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
6Boligcenter DK1.429 kr1.429 krKøb
7Vivas DK1.449 kr1.528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME LC 360 ARGB LCD AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME LC 360 ARGB LCD AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 769 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 843 kr.

Den nuværende pris på 769 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for ASUS PRIME LC 360 ARGB LCD AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for ASUS PRIME LC 360 ARGB LCD AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026769 kr34 kr (4%)
11. maj 2026803 kr4 kr (0%)
10. maj 2026807 kr4 kr (0%)
9. maj 2026811 kr4 kr (0%)
8. maj 2026815 kr4 kr (0%)
7. maj 2026819 kr8 kr (1%)
6. maj 2026827 kr4 kr (0%)
5. maj 2026831 kr4 kr (0%)
21. apr. 2026835 kr36 kr (5%)
11. apr. 2026799 kr64 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret