Gå til hovedindhold

ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM - Bundkort - mini ITX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

ASUSBundkortEAN: 4711387330500
Pris fra 777 krtil 989 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 212 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM - Bundkort - mini ITX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 777 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM Mini ITX LGA1700 sokkel Intel H610
777 kr
Til butik
ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM Mini ITX LGA1700 sokkel Intel H610 billede

Produktinformation

ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM - Bundkort - mini ITX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1GB0-M0EAYC
EAN: 4711387330500
Varenr.: 1001656099
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM - Bundkort - mini ITX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
824 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM (Mini-ITX, H610, LGA 1700, DDR5) Bundkort - GEEKD.dk
890 kr
Til butik
ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM (Mini-ITX, H610, LGA 1700, DDR5) Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til den ultimative mini-ITX oplevelse? ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM leverer maksimal ydeevne på minimal plads og er perfekt til dig, der vil have et kompakt setup uden at gå på kompromis med moderne teknologi som DDR5 og PCIe 4.0. Med sine kompakte 170x...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
EAN: 4711387330500
Varenr.: 51247776989520
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS Prime H610I-PLUS-CSM - Mini-ITX, LGA1700, Intel H610
-18%899 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS Prime H610I-PLUS-CSM - Mini-ITX, LGA1700, Intel H610
-18%919 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX
931 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM Mini ITX LGA1700 sokkel Intel H610
989 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM - Bundkort - mini ITX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM - Bundkort - mini ITX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK777 kr777 krKøb
2CS MEGASTORE DK824 kr863 krKøb
3Geekd890 kr890 krKøb
4Boligcenter DK899 kr899 krKøb
5Vivas DK919 kr988 krKøb
6Proshop DK931 kr970 krKøb
7Ultrashop989 kr989 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM - Bundkort - mini ITX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM - Bundkort - mini ITX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 777 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 955 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 851 kr.

Den nuværende pris på 777 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM - Bundkort - mini ITX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for ASUS PRIME H610I-PLUS-CSM - Bundkort - mini ITX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026777 kr16 kr (2%)
25. maj 2026793 kr16 kr (2%)
19. maj 2026809 kr58 kr (7%)
11. apr. 2026867 kr74 kr (9%)
8. apr. 2026793 kr16 kr (2%)
1. apr. 2026809 kr58 kr (7%)
10. mar. 2026867 kr70 kr (9%)
5. mar. 2026797 kr16 kr (2%)
18. feb. 2026813 kr16 kr (2%)
11. feb. 2026829 kr19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret