Gå til hovedindhold

ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 (V2) Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

ASUSBundkortEAN: 4711081982661
Pris fra 874 krtil 1.561 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 687 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 (V2) Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 874 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 Bundkort
874 kr
Til butik
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 Bundkort billede

Produktinformation

ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 Bundkort - LGA 1700, B760, mATX, DDR4, 1 x PCIe 4.0, 2x M.2 slots - Bundkort Intel Socket

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1CX0-M1EAY0
EAN: 4711081982661
Varenr.: 1221898
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 (V2) Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
894 kr
Til butik
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 (V2) Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel B760 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 4 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 2 x HDMI 2.1, Realtek 8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), WiFi 6 & Bluetooth 5.2, Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC892 HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASUS AURA Sync software Klar til Intel 14th gen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1CX0-M1EAY0
EAN: 4711081982661
Varenr.: 3202148
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760
943 kr
Til butik
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760 billede

Produktinformation

ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1CX0-M1EAY0
EAN: 4711081982661
Varenr.: 1001582085
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 mATX-bundkort
1.040 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS Prime B760M-A WiFi D4 - Micro-ATX LGA1700
1.089 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS Prime B760M-A WiFi D4 - Micro-ATX LGA1700
1.109 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 (mATX, B760, LGA 1700, DDR4) - Bundkort - GEEKD.dk
1.152 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760
1.219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Prime B760m-a Wifi D4 Lga 1700 Micro-atx Bundkort
-0%1.561 kr
Før 1.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 (V2) Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 (V2) Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK874 kr874 krKøb
2Proshop DK894 kr933 krKøb
3CompuMail DK943 kr943 krKøb
4Teknikproffset DK1.040 kr1.099 krKøb
5Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
6Vivas DK1.109 kr1.178 krKøb
7Geekd1.152 kr1.152 krKøb
8Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
9Dustin DK1.561 kr1.647,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 (V2) Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 (V2) Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 156 dage. Laveste pris i perioden er 874 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 984 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 930 kr.

Den nuværende pris på 874 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 (V2) Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 (V2) Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026874 kr48 kr (5%)
3. maj 2026922 kr6 kr (1%)
2. maj 2026928 kr7 kr (1%)
1. maj 2026921 kr9 kr (1%)
30. apr. 2026930 kr14 kr (2%)
29. apr. 2026916 kr14 kr (2%)
28. apr. 2026930 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026931 kr7 kr (1%)
26. apr. 2026924 kr15 kr (2%)
25. apr. 2026909 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret