Gå til hovedindhold

Asteria Mini LED-hængelampe perlehvid/messing Ø 31 cm UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde

UmageLamperEAN: 5710302022062
Pris fra 1.519 krtil 1.899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.161 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Asteria Mini LED-hængelampe perlehvid/messing Ø 31 cm UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1519 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Asteria mini pendel, pearl hvid/messing
-20%1.519 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria mini pendel, pearl hvid/messing billede

Produktinformation

Umage Asteria mini pendel, pearl hvid med top i messing - designet af Søren Ravn Christensen Asteria mini pendlen udsender et blødt lys fra den integrerede LED-lyskilde. Den populære lampe har et minimalistisk design med et enkelt og tidløst udtryk. Pendl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Asteria
Farve: Hvid
EAN: 5710302022062
Varenr.: 2206
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Asteria Mini LED-hængelampe perlehvid/messing Ø 31 cm UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde
-20%1.519 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Mini LED-hængelampe perlehvid/messing Ø 31 cm UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Asteria Mini pendellampe i perlehvid er en enkel, minimalistisk og smuk lampe, der er designet med fremtiden for øje. Det er en lampe, der ser fantastisk ud over spisebordet, stuebordet eller køkkenøen. Her ser du Asteria i en smuk perlehvid farve. Der er mange muligheder med Asteria, som fås i mange forskellige smukke farver. Mærket UMAGE har endnu en gang formået at designe en smuk lampe, hvor design, teknik og håndværk er i fokus. OBS! Asteria pendellampen har en driver, der er monteret i den tilhørende baldakin. Det er derfor ikke muligt at hænge pendellampen op uden baldakin – for eksempel i forbindelse med en strømskinne. Hvis du har spørgsmål, er du velkommen til at kontakte vores kundeservice. OBS: Alle Asteria pendellamper undtagen Micro og Mini er dæmpbare.

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Pendler
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2206
EAN: 5710302022062
Varenr.: 9521251
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
ASTERIA MINI PENDEL 2206 PEARL WHITE
1.519 kr
Til butik
ASTERIA MINI PENDEL 2206 PEARL WHITE billede

Produktinformation

#html-body [data-pb-style=NT106F1]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Asteria pendlen fra Umage er meget minimalistisk i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Lamps
EAN: 5710302022062
Varenr.: 245864
Gå til Trenddo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Asteria Pendel Mini - Pearl White / Brass - Ø: 31 cm - Umage
-10%1.664 kr
Før 1.849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Asteria Pendel Mini - Pearl White / Brass - Ø: 31 cm - Umage
-10%1.664 kr
Før 1.849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Umage Asteria pendel, hvid, Ø31 cm
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Mini LED-hængelampe perlehvid/messing Ø 31 cm UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Mini LED-hængelampe perlehvid/messing Ø 31 cm UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.519 kr1.519 krKøb
2Lampemesteren DK1.519 kr1.519 krKøb
3SELTA1.519 kr1.519 krKøb
4Trenddo1.664 kr1.664 krKøb
5Tendensshop1.664 kr1.664 krKøb
6LampeGuru.dk1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asteria Mini LED-hængelampe perlehvid/messing Ø 31 cm UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Asteria Mini LED-hængelampe perlehvid/messing Ø 31 cm UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.161 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 1.519 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.311 kr.

Den nuværende pris på 1.519 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Asteria Mini LED-hængelampe perlehvid/messing Ø 31 cm UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Asteria Mini LED-hængelampe perlehvid/messing Ø 31 cm UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.519 kr95 kr (7%)
5. maj 20261.424 kr185 kr (15%)
1. maj 20261.239 kr15 kr (1%)
28. apr. 20261.254 kr2 kr (0%)
21. apr. 20261.256 kr4 kr (0%)
15. apr. 20261.252 kr91 kr (8%)
30. mar. 20261.161 kr97 kr (8%)
27. mar. 20261.258 kr12 kr (1%)
15. mar. 20261.270 kr61 kr (5%)
14. mar. 20261.331 kr74 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret