Gå til hovedindhold

ARCTIC P12 Pro PST - Indsats med blæser - med kabelsplitter - 120 mm - sort (pakke med 5)

Pris fra 184 krtil 259 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 181 kr 23. maj

Sammenlign priser på ARCTIC P12 Pro PST - Indsats med blæser - med kabelsplitter - 120 mm - sort (pakke med 5) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arctic P12 Pro PST Fan 5-pack 120 mm
184 kr
Til butik
Arctic P12 Pro PST Fan 5-pack 120 mm billede

Produktinformation

Arctic P12 Pro PST - Indsats med blæser - PWM - 120 mm - 5-pack - sort

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFAN00307A
EAN: 4895265000096
Varenr.: 1003457390
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC P12 Pro PST - Indsats med blæser - med kabelsplitter - 120 mm - sort (pakke med 5)
187 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic P12 Pro PST (5-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort
204 kr
Til butik
Arctic P12 Pro PST (5-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), lufttryk max 77 CFM, max statisk luftryk 6.9 mmH2O, omdrejningshastighed: 600 - 3000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), , kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via kabler, multi pakke med 5 blæsere, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: ACFAN00307A
EAN: 4895265000096
Varenr.: 3358475
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetblæser ARCTIC P12 Pro PST 5-pack 120 mm - sort
-8%229 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetblæser ARCTIC P12 Pro PST 5-pack 120 mm - sort
-7%249 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arctic P12 Pro PST Fan 5-pack 120 mm
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC P12 Pro PST - Indsats med blæser - med kabelsplitter - 120 mm - sort (pakke med 5) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC P12 Pro PST - Indsats med blæser - med kabelsplitter - 120 mm - sort (pakke med 5) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK184 kr184 krKøb
2CS MEGASTORE DK187 kr226 krKøb
3Proshop DK204 kr243 krKøb
4Boligcenter DK229 kr229 krKøb
5Vivas DK249 kr318 krKøb
6Ultrashop259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC P12 Pro PST - Indsats med blæser - med kabelsplitter - 120 mm - sort (pakke med 5)

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC P12 Pro PST - Indsats med blæser - med kabelsplitter - 120 mm - sort (pakke med 5) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 181 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ARCTIC P12 Pro PST - Indsats med blæser - med kabelsplitter - 120 mm - sort (pakke med 5). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ARCTIC P12 Pro PST - Indsats med blæser - med kabelsplitter - 120 mm - sort (pakke med 5) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026184 kr1 kr (1%)
29. maj 2026183 kr1 kr (1%)
24. maj 2026184 kr3 kr (2%)
23. maj 2026181 kr4 kr (2%)
21. maj 2026185 kr3 kr (2%)
20. maj 2026182 kr2 kr (1%)
18. maj 2026184 kr1 kr (1%)
15. maj 2026185 kr3 kr (2%)
14. maj 2026188 kr3 kr (2%)
13. maj 2026185 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret