Gå til hovedindhold

ARCTIC P12 Pro A-RGB - Indsats med blæser - omvendt, med kabelsplitter - 120 mm - sort

Pris fra 69 krtil 109 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 3. apr.

Sammenlign priser på ARCTIC P12 Pro A-RGB - Indsats med blæser - omvendt, med kabelsplitter - 120 mm - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arctic P12 Pro Reverse A-RGB Fan 1-pack Sort 120 mm
69 kr
Til butik
Arctic P12 Pro Reverse A-RGB Fan 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

ARCTIC P12 Pro A-RGB - Indsats med blæser - omvendt, med kabelsplitter - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFAN00322A
EAN: 4895265000591
Varenr.: 1003671225
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC P12 Pro A-RGB - Indsats med blæser - omvendt, med kabelsplitter - 120 mm - sort
71 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic P12 Pro Reverse A-RGB - Kabinet køler - 120mm - Sort
81 kr
Til butik
Arctic P12 Pro Reverse A-RGB - Kabinet køler - 120mm - Sort billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), lufttryk max 77 CFM, max statisk luftryk 6.9 mmH2O, omdrejningshastighed: 600 - 3000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: ACFAN00322A
EAN: 4895265000591
Varenr.: 3411410
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetsblæser 120 mm - ARCTIC Freezer P12 Pro Reverse A‑RGB (sort)
-25%89 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arctic P12 Pro Reverse A-RGB Fan 1-pack Sort 120 mm
99 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetsblæser 120 mm - ARCTIC Freezer P12 Pro Reverse A‑RGB (sort)
-22%109 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC P12 Pro A-RGB - Indsats med blæser - omvendt, med kabelsplitter - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC P12 Pro A-RGB - Indsats med blæser - omvendt, med kabelsplitter - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK69 kr69 krKøb
2CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb
3Proshop DK81 kr120 krKøb
4Boligcenter DK89 kr89 krKøb
5Ultrashop99 kr99 krKøb
6Vivas DK109 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC P12 Pro A-RGB - Indsats med blæser - omvendt, med kabelsplitter - 120 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC P12 Pro A-RGB - Indsats med blæser - omvendt, med kabelsplitter - 120 mm - sort i 169 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for ARCTIC P12 Pro A-RGB - Indsats med blæser - omvendt, med kabelsplitter - 120 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for ARCTIC P12 Pro A-RGB - Indsats med blæser - omvendt, med kabelsplitter - 120 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202669 kr1 kr (1%)
3. apr. 202668 kr13 kr (16%)
1. apr. 202681 kr1 kr (1%)
29. mar. 202680 kr1 kr (1%)
28. mar. 202681 kr1 kr (1%)
25. mar. 202680 kr1 kr (1%)
23. mar. 202681 kr1 kr (1%)
22. mar. 202680 kr1 kr (1%)
21. mar. 202681 kr2 kr (3%)
20. mar. 202679 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret