Gå til hovedindhold

ARCTIC Freezer P12 Pro Reverse A-RGB (White), Ventilator, 12 cm, 124 m³/t, Hvid

Pris fra 74 krtil 119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 7. maj

Sammenlign priser på ARCTIC Freezer P12 Pro Reverse A-RGB (White), Ventilator, 12 cm, 124 m³/t, Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arctic P12 Pro Reverse A-RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm
74 kr
Til butik
Arctic P12 Pro Reverse A-RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

Arctic P12 Pro Reverse A-RGB - Indsats med blæser - PWM - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFAN00325A
EAN: 4895265000706
Varenr.: 1003820408
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic P12 Pro Reverse A-RGB (White) - Kabinet køler - 120mm - Hvid
91 kr
Til butik
Arctic P12 Pro Reverse A-RGB (White) - Kabinet køler - 120mm - Hvid billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 27mm (højde x bredde x dybde), lufttryk max 73 CFM, max statisk luftryk 4.5 mmH2O, omdrejningshastighed: max 3000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, farve: hvid med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: ACFAN00325A
EAN: 4895265000706
Varenr.: 3429876
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ARCTIC P12 Pro Reverse A-RGB 120 mm blæser - hvid
-34%99 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC Freezer P12 Pro Reverse A-RGB (White), Ventilator, 12 cm, 124 m³/t, Hvid
105 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ARCTIC P12 Pro Reverse A-RGB 120 mm blæser - hvid
-30%119 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arctic P12 Pro Reverse A-RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Freezer P12 Pro Reverse A-RGB (White), Ventilator, 12 cm, 124 m³/t, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Freezer P12 Pro Reverse A-RGB (White), Ventilator, 12 cm, 124 m³/t, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK74 kr74 krKøb
2Proshop DK91 kr130 krKøb
3Boligcenter DK99 kr99 krKøb
4CS MEGASTORE DK105 kr144 krKøb
5Vivas DK119 kr188 krKøb
6Ultrashop119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC Freezer P12 Pro Reverse A-RGB (White), Ventilator, 12 cm, 124 m³/t, Hvid

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC Freezer P12 Pro Reverse A-RGB (White), Ventilator, 12 cm, 124 m³/t, Hvid i 172 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er 35% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for ARCTIC Freezer P12 Pro Reverse A-RGB (White), Ventilator, 12 cm, 124 m³/t, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for ARCTIC Freezer P12 Pro Reverse A-RGB (White), Ventilator, 12 cm, 124 m³/t, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202674 kr5 kr (7%)
7. maj 202669 kr3 kr (4%)
29. apr. 202672 kr2 kr (3%)
23. apr. 202674 kr3 kr (4%)
13. mar. 202677 kr3 kr (4%)
27. feb. 202680 kr11 kr (12%)
23. jan. 202691 kr187 kr (67%)
22. jan. 2026278 kr53 kr (24%)
21. jan. 2026225 kr44 kr (24%)
20. jan. 2026181 kr91 kr (101%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret