Gå til hovedindhold

ARCTIC Freezer 8A CO - Processor-køler - (for: AM4, AM5) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm

Pris fra 104 krtil 149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 11. apr.

Sammenlign priser på ARCTIC Freezer 8A CO - Processor-køler - (for: AM4, AM5) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arctic Freezer 8A CO Processor-køler AMD 100 mm
104 kr
Til butik
Arctic Freezer 8A CO Processor-køler AMD 100 mm billede

Produktinformation

Arctic Freezer 8A CO - Processor-køler - (for: AM4, AM5) - aluminiumsfinner - 100 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFRE00162A
EAN: 4895265000065
Varenr.: 1003382444
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic Freezer 8A CO - CPU Luftkøler
116 kr
Til butik
Arctic Freezer 8A CO - CPU Luftkøler billede

Produktinformation

CPU køler, luft køler, passer til AMD Socket AM4 / AM5, køler RPM: 200 - 2300 ± 10%, PWM styret, 4-pins PWM tilslutning, 1 x 100mm køler / 1 x mm køler, 2 heatpipes, køler højde: 136mm, inkl kølepasta, farve: sort

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: ACFRE00162A
EAN: 4895265000065
Varenr.: 3373335
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC Freezer 8A CO - Processor-køler - (for: AM4, AM5) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm
117 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU køler ARCTIC Freezer 8A CO - AMD, 100 mm, sort
-13%129 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arctic Freezer 8A CO Processor-køler AMD 100 mm
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU køler ARCTIC Freezer 8A CO - AMD, 100 mm, sort
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Freezer 8A CO - Processor-køler - (for: AM4, AM5) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Freezer 8A CO - Processor-køler - (for: AM4, AM5) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK104 kr104 krKøb
2Proshop DK116 kr155 krKøb
3CS MEGASTORE DK117 kr156 krKøb
4Boligcenter DK129 kr129 krKøb
5Ultrashop139 kr139 krKøb
6Vivas DK149 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC Freezer 8A CO - Processor-køler - (for: AM4, AM5) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC Freezer 8A CO - Processor-køler - (for: AM4, AM5) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm i 145 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for ARCTIC Freezer 8A CO - Processor-køler - (for: AM4, AM5) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for ARCTIC Freezer 8A CO - Processor-køler - (for: AM4, AM5) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026104 kr2 kr (2%)
29. maj 2026106 kr18 kr (15%)
27. maj 2026124 kr2 kr (2%)
26. maj 2026122 kr2 kr (2%)
25. maj 2026124 kr27 kr (28%)
11. apr. 202697 kr17 kr (15%)
13. mar. 2026114 kr10 kr (10%)
17. feb. 2026104 kr5 kr (5%)
9. jan. 2026109 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret