Gå til hovedindhold

ARCTIC Freezer P12 Pro PST Computerkabinet Ventilator 12 cm Hvid 1 stk

Pris fra 47 krtil 79 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44 kr 26. maj

Sammenlign priser på ARCTIC Freezer P12 Pro PST Computerkabinet Ventilator 12 cm Hvid 1 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC Freezer P12 Pro PST Computerkabinet Ventilator 12 cm Hvid 1 stk
47 kr
Til butik
ARCTIC Freezer P12 Pro PST Computerkabinet Ventilator 12 cm Hvid 1 stk billede

Produktinformation

ARCTIC Freezer P12 Pro PST. Type: Ventilator, Ventilator diameter: 12 cm, Luftstrøm: 131 m³/t, Lejetype: Fluid Dynamic Bearing (FDB). Produktfarve: Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFAN00308A
EAN: 4895265000102
Varenr.: 1003520249
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC P12 Pro PST - Indsats med blæser - 120 mm - hvid
49,51 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetsventilator 120 mm - ARCTIC Freezer P12 Pro PST, hvid (1 stk)
59 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC Freezer P12 Pro PST Computerkabinet Ventilator 12 cm Hvid 1 stk
69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetsventilator 120 mm - ARCTIC Freezer P12 Pro PST, hvid (1 stk)
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Freezer P12 Pro PST Computerkabinet Ventilator 12 cm Hvid 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Freezer P12 Pro PST Computerkabinet Ventilator 12 cm Hvid 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK47 kr47 krKøb
2CS MEGASTORE DK49,51 kr88,51 krKøb
3Boligcenter DK59 kr59 krKøb
4Ultrashop69 kr69 krKøb
5Vivas DK79 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC Freezer P12 Pro PST Computerkabinet Ventilator 12 cm Hvid 1 stk

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC Freezer P12 Pro PST Computerkabinet Ventilator 12 cm Hvid 1 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for ARCTIC Freezer P12 Pro PST Computerkabinet Ventilator 12 cm Hvid 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for ARCTIC Freezer P12 Pro PST Computerkabinet Ventilator 12 cm Hvid 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202647 kr2 kr (4%)
29. maj 202645 kr4 kr (8%)
27. maj 202649 kr5 kr (11%)
26. maj 202644 kr5 kr (10%)
25. maj 202649 kr4 kr (9%)
24. maj 202645 kr3 kr (6%)
23. maj 202648 kr1 kr (2%)
21. maj 202647 kr2 kr (4%)
20. maj 202645 kr4 kr (8%)
19. maj 202649 kr4 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret