Gå til hovedindhold

ARCTIC Freezer 36 A-RGB - Processor-køler - multikompatibel - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 120 mm - hvid

Pris fra 256 krtil 399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 143 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 253 kr 5. maj

Sammenlign priser på ARCTIC Freezer 36 A-RGB - Processor-køler - multikompatibel - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 120 mm - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 256 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC Freezer 36 A-RGB - Processor-køler - multikompatibel - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 120 mm - hvid
256 kr
Til butik
ARCTIC Freezer 36 A-RGB - Processor-køler - multikompatibel - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 120 mm - hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: CPU køling
Farve: 1
Artikel nr.: ACFRE00125A
EAN: 4895213704168
Varenr.: 20640906
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arctic Freezer 36 A-RGB White - CPU Luftkøler
263 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic Freezer 36 A-RGB White - CPU Luftkøler
-7%271 kr
Før 291 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arctic Freezer 36 A-RGB White - CPU Luftkøler billede

Produktinformation

CPU køler, luft køler, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1700 / LGA1851, luft tryk: max 48.8 CFM, statisk lufttryk: max 1.85 mmH₂O, køler RPM: 200 - 2000 ± 10%, PWM styret, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, 2 x 120mm kølere, 6 heatpipes, køler højde: 159mm, inkl kølepasta, farve: hvid med RGB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: ACFRE00125A
EAN: 4895213704168
Varenr.: 3235753
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU køler ARCTIC Freezer 36 A-RGB, hvid - luftkøling 120 mm
-15%289 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU køler ARCTIC Freezer 36 A-RGB, hvid - luftkøling 120 mm
-14%309 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arctic Freezer 36 A-RGB White - CPU Luftkøler
339 kr
Til butik
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Arctic Freezer 36 A-RGB White Køler
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Freezer 36 A-RGB - Processor-køler - multikompatibel - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 120 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Freezer 36 A-RGB - Processor-køler - multikompatibel - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 120 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK256 kr295 krKøb
2CompuMail DK263 kr263 krKøb
3Proshop DK271 kr310 krKøb
4Boligcenter DK289 kr289 krKøb
5Vivas DK309 kr378 krKøb
6Ultrashop339 kr339 krKøb
7Shark Gaming DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC Freezer 36 A-RGB - Processor-køler - multikompatibel - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 120 mm - hvid

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC Freezer 36 A-RGB - Processor-køler - multikompatibel - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 120 mm - hvid i 147 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 306 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 279 kr.

Den nuværende pris på 256 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for ARCTIC Freezer 36 A-RGB - Processor-køler - multikompatibel - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 120 mm - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for ARCTIC Freezer 36 A-RGB - Processor-køler - multikompatibel - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 120 mm - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026256 kr4 kr (2%)
30. maj 2026260 kr1 kr (0%)
29. maj 2026261 kr1 kr (0%)
27. maj 2026262 kr2 kr (1%)
24. maj 2026264 kr1 kr (0%)
23. maj 2026263 kr7 kr (3%)
18. maj 2026270 kr1 kr (0%)
17. maj 2026271 kr3 kr (1%)
16. maj 2026274 kr4 kr (1%)
15. maj 2026270 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret