Gå til hovedindhold

Arctic P12 Pro A-RGB - case fan - with cable splitter - Kabinet køler - 120mm - Hvid

Pris fra 218 krtil 279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 204 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Arctic P12 Pro A-RGB - case fan - with cable splitter - Kabinet køler - 120mm - Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arctic P12 Pro A-RGB Fan 3-pack Hvid 120 mm
218 kr
Til butik
Arctic P12 Pro A-RGB Fan 3-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

Arctic P12 Pro A-RGB  - Indsats med blæser - 120 mm - Hvid - 3-pack

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFAN00326A
EAN: 4895265000683
Varenr.: 1003568265
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic P12 Pro A-RGB - case fan - with cable splitter - Kabinet køler - 120mm - Hvid
239 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetsblæser ARCTIC P12 Pro A?RGB 3?pak - 120 mm, hvid
-4%249 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetsblæser ARCTIC P12 Pro A?RGB 3?pak - 120 mm, hvid
-4%269 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arctic P12 Pro A-RGB Fan 3-pack Hvid 120 mm
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic P12 Pro A-RGB - case fan - with cable splitter - Kabinet køler - 120mm - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic P12 Pro A-RGB - case fan - with cable splitter - Kabinet køler - 120mm - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK218 kr218 krKøb
2Proshop DK239 kr278 krKøb
3Boligcenter DK249 kr249 krKøb
4Vivas DK269 kr338 krKøb
5Ultrashop279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arctic P12 Pro A-RGB - case fan - with cable splitter - Kabinet køler - 120mm - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Arctic P12 Pro A-RGB - case fan - with cable splitter - Kabinet køler - 120mm - Hvid i 151 dage. Laveste pris i perioden er 204 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 232 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 217 kr.

Den nuværende pris på 218 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Arctic P12 Pro A-RGB - case fan - with cable splitter - Kabinet køler - 120mm - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Arctic P12 Pro A-RGB - case fan - with cable splitter - Kabinet køler - 120mm - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026218 kr1 kr (0%)
27. maj 2026217 kr1 kr (0%)
26. maj 2026216 kr1 kr (0%)
25. maj 2026215 kr3 kr (1%)
24. maj 2026218 kr1 kr (0%)
23. maj 2026217 kr1 kr (0%)
22. maj 2026216 kr1 kr (0%)
21. maj 2026215 kr4 kr (2%)
20. maj 2026219 kr1 kr (0%)
19. maj 2026218 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret