Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331866846
Pris fra 1.271 krtil 2.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 848 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.209 kr 14. mar.

Sammenlign priser på AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1271 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE ATX LGA1851 sokkel Intel B860
1.271 kr
Til butik
AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE ATX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B860 A ELITE WF7 ICE
EAN: 4719331866846
Varenr.: 1002943619
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio
1.371 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE ATX LGA1851 sokkel Intel B860
1.539 kr
Til butik
AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE ATX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE ATX LGA1851 Opgradér din gaming-oplevelse med AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE. Dette bundkort er designet til Intel B860-processorer og tilbyder en kraftfuld LGA1851 sokkel, der giver en exceptionsel ydelse. Med indbygget WIFI7 til h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
EAN: 4719331866846
Varenr.: 98059
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B860 AORUS ELITE WIFI7 ICE Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - ATX
1.563 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B860 Aorus Elite WiFi7 Ice - ATX, LGA 1851, DDR5, USB4
-19%2.099 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B860 Aorus Elite WiFi7 Ice - ATX, LGA 1851, DDR5, USB4
-19%2.119 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.271 kr1.271 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.371 kr1.371 krKøb
3Ultrashop1.539 kr1.539 krKøb
4Proshop DK1.563 kr1.563 krKøb
5Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
6Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio

PriceData har fulgt prisen på AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.209 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 1.597 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.330 kr.

Den nuværende pris på 1.271 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for AORUS B860 ELITE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20261.271 kr18 kr (1%)
6. maj 20261.253 kr4 kr (0%)
5. maj 20261.249 kr22 kr (2%)
1. maj 20261.271 kr6 kr (0%)
29. apr. 20261.277 kr32 kr (3%)
28. apr. 20261.245 kr9 kr (1%)
27. apr. 20261.254 kr9 kr (1%)
26. apr. 20261.263 kr9 kr (1%)
25. apr. 20261.272 kr9 kr (1%)
9. apr. 20261.281 kr23 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret