Gå til hovedindhold

Bundkort Gigabyte B860I AORUS PRO ICE - mini‑ITX, Intel LGA 1851, DDR5 9.200 MHz, Wi‑Fi 7, Thunderbolt 4

GigabyteBundkortEAN: 4719331867539
Pris fra 1.497 krtil 2.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 622 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.239 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Bundkort Gigabyte B860I AORUS PRO ICE - mini‑ITX, Intel LGA 1851, DDR5 9.200 MHz, Wi‑Fi 7, Thunderbolt 4 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1497 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AORUS B860I PRO ICE Mini ITX LGA1851 sokkel Intel B860
1.497 kr
Til butik
AORUS B860I PRO ICE Mini ITX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

AORUS B860I PRO ICE - Bundkort - mini ITX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B860I AORUS PRO ICE
EAN: 4719331867539
Varenr.: 1002951791
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AORUS B860I PRO ICE Mini ITX LGA1851 sokkel Intel B860
1.839 kr
Til butik
AORUS B860I PRO ICE Mini ITX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

AORUS B860I PRO ICE Mini ITX AORUS B860I PRO ICE er en kompakt Mini ITX bundkort, designet til Intel LGA1851 sokkel og udstyret med den kraftfulde Intel B860 chipset. Dette bundkort er ideelt til gamere og entusiaster, der ønsker at bygge en ultra-kraftfu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
EAN: 4719331867539
Varenr.: 88133
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B860I AORUS PRO ICE Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX
2.097 kr
Til butik
GIGABYTE B860I AORUS PRO ICE Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Mini-ITX, Intel LGA1851 socket, Intel B860 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 4.0 type A & C (med ThunderBolt), skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1 / 1 x ThunderBolt 4, Realtek RTL8125 2.5 Gigabit netværk (LAN), Realtek RTL8922AE WiFi 7 & Bluetooth 5.4, Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B860I AORUS PRO ICE
EAN: 4719331867539
Varenr.: 3325784
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B860I AORUS PRO ICE - mini‑ITX, Intel LGA 1851, DDR5 9.200 MHz, Wi‑Fi 7, Thunderbolt 4
-28%2.099 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B860I AORUS PRO ICE - mini‑ITX, Intel LGA 1851, DDR5 9.200 MHz, Wi‑Fi 7, Thunderbolt 4
-27%2.119 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bundkort Gigabyte B860I AORUS PRO ICE - mini‑ITX, Intel LGA 1851, DDR5 9.200 MHz, Wi‑Fi 7, Thunderbolt 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bundkort Gigabyte B860I AORUS PRO ICE - mini‑ITX, Intel LGA 1851, DDR5 9.200 MHz, Wi‑Fi 7, Thunderbolt 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.497 kr1.497 krKøb
2Ultrashop1.839 kr1.839 krKøb
3Proshop DK2.097 kr2.097 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bundkort Gigabyte B860I AORUS PRO ICE - mini‑ITX, Intel LGA 1851, DDR5 9.200 MHz, Wi‑Fi 7, Thunderbolt 4

PriceData har fulgt prisen på Bundkort Gigabyte B860I AORUS PRO ICE - mini‑ITX, Intel LGA 1851, DDR5 9.200 MHz, Wi‑Fi 7, Thunderbolt 4 i 138 dage. Laveste pris i perioden er 1.239 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 1.860 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.674 kr.

Den nuværende pris på 1.497 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Bundkort Gigabyte B860I AORUS PRO ICE - mini‑ITX, Intel LGA 1851, DDR5 9.200 MHz, Wi‑Fi 7, Thunderbolt 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Bundkort Gigabyte B860I AORUS PRO ICE - mini‑ITX, Intel LGA 1851, DDR5 9.200 MHz, Wi‑Fi 7, Thunderbolt 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.497 kr331 kr (18%)
30. maj 20261.828 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.829 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.830 kr17 kr (1%)
23. maj 20261.813 kr316 kr (21%)
20. maj 20261.497 kr331 kr (18%)
17. maj 20261.828 kr15 kr (1%)
15. maj 20261.813 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.810 kr48 kr (3%)
13. maj 20261.858 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret