Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel NebulaFlex NWA130BE - Trådløs forbindelse - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar - for P/N: XMG1915-10EP

Pris fra 1.299 krtil 2.043 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 744 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zyxel NebulaFlex NWA130BE - Trådløs forbindelse - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar - for P/N: XMG1915-10EP og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel NWA130BE-EU0101F wireless
1.299 kr
Til butik
Zyxel NWA130BE-EU0101F wireless billede

Produktinformation

Zyxel NWA130BE-EU0101F Wireless Access Point Opnå en pålidelig og hurtig trådløs forbindelse med Zyxel NWA130BE-EU0101F Access Point. Dette højkvalitets produkt er designet til at levere fremragende WiFi-dækning og stabilitet, hvilket gør det ideelt til b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Trådløse Adgangspunkter
EAN: 4718937634613
Varenr.: 81094
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel NebulaFlex NWA130BE Trådløs forbindelse Grå
1.400 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel NebulaFlex NWA130BE - Trådløs forbindelse - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar - for P/N: XMG1915-10EP
1.400 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nwa130be Wifi 7 2.5gbe Access Point
-0%1.436 kr
Før 1.436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL NWA130BE BE11000 WiFi 7 Triple-Radio NebulaFlex Access Point
1.457 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Adgangspunkt Wi‑Fi 7 Zyxel NebulaFlex NWA130BE, vægmonteret, grå
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Adgangspunkt Wi‑Fi 7 Zyxel NebulaFlex NWA130BE, vægmonteret, grå
1.619 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZYXEL indendørs Access Point WiFi 7 250x160mm NWA130BE
1.976,4 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ZyXEL NWA130BE Triple-Radio NebulaFlex -WiFi 7-basestation
2.043 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel NebulaFlex NWA130BE - Trådløs forbindelse - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar - for P/N: XMG1915-10EP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel NebulaFlex NWA130BE - Trådløs forbindelse - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar - for P/N: XMG1915-10EP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
2CompuMail DK1.400 kr1.400 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.400 kr1.400 krKøb
4Dustin DK1.436 kr1.522,25 krKøb
5Proshop DK1.457 kr1.457 krKøb
6Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
7Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
8EL-GROSSISTEN1.976,4 kr1.976,4 krKøb
9Teknikproffset DK2.043 kr2.102 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel NebulaFlex NWA130BE - Trådløs forbindelse - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar - for P/N: XMG1915-10EP

PriceData har fulgt prisen på Zyxel NebulaFlex NWA130BE - Trådløs forbindelse - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar - for P/N: XMG1915-10EP i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.406 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.347 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Zyxel NebulaFlex NWA130BE - Trådløs forbindelse - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar - for P/N: XMG1915-10EP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Zyxel NebulaFlex NWA130BE - Trådløs forbindelse - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - vægmonterbar - for P/N: XMG1915-10EP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.299 kr94 kr (7%)
24. maj 20261.393 kr94 kr (7%)
20. maj 20261.299 kr91 kr (7%)
18. maj 20261.390 kr91 kr (7%)
16. maj 20261.299 kr80 kr (6%)
15. maj 20261.379 kr80 kr (6%)
28. apr. 20261.299 kr85 kr (6%)
27. apr. 20261.384 kr85 kr (7%)
24. apr. 20261.299 kr94 kr (7%)
23. apr. 20261.393 kr94 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret