Gå til hovedindhold

ZyXEL NebulaFlex Pro IAP500BE - radio access point - 4-stream BE5000 industrial - Wi-Fi 7 - cloud-managed

ZyXELTrådløse adgangspunkterEAN: 4718937650309
Pris fra 1.330 krtil 1.899 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 569 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.322 kr 28. maj

Sammenlign priser på ZyXEL NebulaFlex Pro IAP500BE - radio access point - 4-stream BE5000 industrial - Wi-Fi 7 - cloud-managed og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1330 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel NebulaFlex Pro IAP500BE Trådløs forbindelse Sort
1.330 kr
Til butik
Zyxel NebulaFlex Pro IAP500BE Trådløs forbindelse Sort billede

Produktinformation

Zyxel NebulaFlex Pro IAP500BE - Trådløs forbindelse - 4-strøm, BE5000, industri - Wi-Fi 7, 2.5GbE, 1GbE - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret - monterbar på rail

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IAP500BE-EU0101F
EAN: 4718937650309
Varenr.: 1003778940
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL NebulaFlex Pro IAP500BE - radio access point - 4-stream BE5000 industrial - Wi-Fi 7 - cloud-managed
1.580 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Iap500be Industrial Wifi 7 2.5gbe Access Point
1.899 kr
Til butik
Zyxel Nebula Iap500be Industrial Wifi 7 2.5gbe Access Point billede

Produktinformation

WiFi 7-hastigheder med op til 4,3 Gbit/s på 5 GHz for hurtig adgang til enheder 2,5 GbE-uplink og PoE-understøttelse forenkler højkapacitetsinstallationer med ét enkelt kabel Cloud-administration med VLAN og hurtig roaming reducerer det lokale IT-arbejde MU-MIMO, band steering og WMM holder mange brugere responsive og stabile Stort driftsområde og understøttelse af 12–48 V DC egner sig til industrielle installationer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Access points
Artikel nr.: IAP500BE-EU0101F
EAN: 4718937650309
Varenr.: 5020080145

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL NebulaFlex Pro IAP500BE - radio access point - 4-stream BE5000 industrial - Wi-Fi 7 - cloud-managed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL NebulaFlex Pro IAP500BE - radio access point - 4-stream BE5000 industrial - Wi-Fi 7 - cloud-managed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.330 kr1.330 krKøb
2Proshop DK1.580 kr1.580 krKøb
3Dustin DK1.899 kr1.985,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL NebulaFlex Pro IAP500BE - radio access point - 4-stream BE5000 industrial - Wi-Fi 7 - cloud-managed

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL NebulaFlex Pro IAP500BE - radio access point - 4-stream BE5000 industrial - Wi-Fi 7 - cloud-managed i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.322 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.675 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.576 kr.

Den nuværende pris på 1.330 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for ZyXEL NebulaFlex Pro IAP500BE - radio access point - 4-stream BE5000 industrial - Wi-Fi 7 - cloud-managed. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for ZyXEL NebulaFlex Pro IAP500BE - radio access point - 4-stream BE5000 industrial - Wi-Fi 7 - cloud-managed de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.330 kr9 kr (1%)
2. jun. 20261.339 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.338 kr16 kr (1%)
28. maj 20261.322 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.330 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.338 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.330 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.338 kr212 kr (14%)
13. maj 20261.550 kr104 kr (6%)
26. apr. 20261.654 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret