Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel WBE510D - Trådløs forbindelse - BE6500, NebulaFlex Pro - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - cloud-administreret

Pris fra 2.103 krtil 2.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 416 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.695 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Zyxel WBE510D - Trådløs forbindelse - BE6500, NebulaFlex Pro - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - cloud-administreret og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2103 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel WBE510D Trådløs forbindelse Hvid
2.103 kr
Til butik
Zyxel WBE510D Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

Zyxel WBE510D - Trådløs forbindelse - BE6500, NebulaFlex Pro - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - cloud-administreret

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WBE510D-EU0101F
EAN: 4718937638819
Varenr.: 1002931746
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel WBE510D - Trådløs forbindelse - BE6500, NebulaFlex Pro - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - cloud-administreret
2.271 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel WBE510D Trådløs forbindelse Hvid
2.479 kr
Til butik
Zyxel WBE510D Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

Oplev den blændende hurtige trådløse forbindelse med Zyxel WBE510D i hvidt design. Denne trådløse bro er skabt til at forstærke dit netværk og give dig pålidelig forbindelse, selv i hjemmets yderste kroge. Med sit stilfulde og kompakte design passer den p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 4718937638819
Varenr.: 91293
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Adgangspunkt Wi?Fi 7 Zyxel WBE510D - hvid
-7%2.499 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Adgangspunkt Wi?Fi 7 Zyxel WBE510D - hvid
-7%2.519 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel WBE510D - Trådløs forbindelse - BE6500, NebulaFlex Pro - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - cloud-administreret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel WBE510D - Trådløs forbindelse - BE6500, NebulaFlex Pro - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - cloud-administreret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.103 kr2.103 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.271 kr2.271 krKøb
3Ultrashop2.479 kr2.479 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel WBE510D - Trådløs forbindelse - BE6500, NebulaFlex Pro - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - cloud-administreret

PriceData har fulgt prisen på Zyxel WBE510D - Trådløs forbindelse - BE6500, NebulaFlex Pro - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - cloud-administreret i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.689 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 2.548 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.077 kr.

Den nuværende pris på 2.103 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Zyxel WBE510D - Trådløs forbindelse - BE6500, NebulaFlex Pro - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - cloud-administreret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Zyxel WBE510D - Trådløs forbindelse - BE6500, NebulaFlex Pro - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - cloud-administreret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.103 kr168 kr (7%)
22. maj 20262.271 kr168 kr (8%)
18. maj 20262.103 kr157 kr (7%)
17. maj 20262.260 kr157 kr (7%)
16. maj 20262.103 kr146 kr (6%)
15. maj 20262.249 kr11 kr (0%)
13. maj 20262.260 kr157 kr (7%)
10. maj 20262.103 kr215 kr (11%)
9. maj 20261.888 kr383 kr (17%)
8. maj 20262.271 kr383 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret